לחם בשר הרצליה

חטאים בנווה צדק


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

בכל יום, שאנחנו חוזרות מגן הילדים שבנווה צדק, מתקיים מאבק קטנטן בין החשק שלנו לכוח הרצון. הריח של העוגיות המגיע מהמאפייה ''חטאים מתוקים'' מושך אותנו (אשה ושתי בנות) פנימה, אבל השעה ואפילו הנימוס מכריחים אותנו להתאפק. כשנכנסים למאפיה וגם את זה אנחנו עושות לפעמים, יש ארבע צינצנות זכוכית גדולות עם עוגיות. ואפשר לטעום. אבל כל יום? אני מנסה ללמד את הילדים שזה לא מנומס אבל לי, גם לי יש רגשות!


הריח, הריח יכול פשוט להוציא אותך מדעתך. אם אתם עוברים בסביבת נווה צדק, כלבו שלום או נחלת בנימין נסו להריח את דרכיכם ל''חטאים מתוקים'', מאפית עוגיות (בעיקר) שהיא קטנה, מתוקה והורסת.
בחלל קטנטן אך מעוצב בקפידה מכוסים הקירות בקופסאות עוגיות מכל המינים: מרנגים קטנטנים, עוגיות פטיפור שקדים, עוגיות פרחים עם ריבה, עוגיות חמאה ונבחרת שלמה של עוגיות שוקולד: ''יהלומי שוקולד'' מכוסים סוכר, ''שלגיה שוקולד''- עוגייה רכה, מצופה אבקת סוכר עם טעם עדין של תפוז, עוגית שוקולד שקדים לא מאוד מתוקה, עוגית שוקולד וחמאת בוטנים וגם עוגייה של שוקולד ללא סוכר, לסוכרתיים. העוגיות של חני, האישה שמאחורי המקום הן מדויקות וזה הרבה מאוד להגיד על אוכל, שתדעו לכם.


הילדות, שולחות ידיים קטנטנות לעוגיות הפרחים עם הריבה האדומה באמצע ואני מרשה, כי כזה אני באמת לא אעמד לאפות בבית, יותר מידי עבודה. אני, כש''אטרף'' השוקולד לא משתלט עלי אני שולפת בעדינות עוגית חמאה, פיסטוק והל ומתענגת על אושר גנוב. במקרר, יש גם כדורי שוקולד עדינים שכבר כמה חודשים נועצים בי מבט. אבל אני לא מוותרת: יש לי כוח רצון.

חטאים מתוקים
שבזי 67 תל אביב
טל' 03-5162708

לחם בשר הרצליה אירועים חדש