לחם בשר הרצליה

''מותק'' של מקום


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מהרגע שדרכה כף רגלי ב''מותק'' לא יכולתי להתעלם מהתחושה שאת הדקות הקרובות אני הולכת להעביר במחיצתה של ''ז'ולייט בינוש'' על סט הצילומים של הסרט ''שוקולד''. במקרה הזה, בינוש היא זהבה, בעלת המקום שמעידה על עצמה ששוקולד אצלה זה דרך חיים: כל פרלין זו יצירת אומנות שבה היא מקפידה בקנאות על חומרי הגלם הטובים ביותר, כמו על הצלופן העוטף את הפרלינים משובחים טרם צאתם למסע כיבוש לבבות.


''מותק''- בית קפה וחנות לממכר שוקולד (שוקולטרי) הוא מקום קטן וייחודי המעוצב באינטימיות מפתה עם הרבה חום, ורוד ובורדו אירופאי שמזכיר בית קפה אינטימי באירופה. במקום מוצגות לראווה מגוון יצירות שוקולד וניכר שבכל פרלין הושקעה אהבה אמיתית ומגע ידי אומן.
השוקולטות, אותם משקאות שוקולד סמיכים שכבשו כאן בסערה את המדינה, מוגשים ב''מותק'' על בסיס שוקולד אמיתי, מריר או חלב. בנוסף יש שוקולדות מיוחדות: עם פתיתי מרשמלו, סירופים מיוחדים או אלכוהול: ליקר גרנד מרינייה ורום.


לאחר שספגתי את האווירה במקום וראיתי את התפריט שכלל גם ארוחות בוקר, סלטים אישיים, ג'בטות וקישים מצוינים הגיע לשולחני סלט ''מותק'' , סלט המורכב משילוב מושלם בין חסה, מגוון ירוקים, פירות ,אגוזים וגבינת רוקפור. לא יכולתי שלא לטעום מהקישים במקום : קיש הפטריות וקיש הבטטה שהוגשו בלוויית סלט רענן היו מצוינים. לקינוח טעמתי מגולת הכותרת , הפרלינים- עשויים משוקולד איכותי מסוג קליבו וולרונה, נמסים בפה ומשאירים טעם של עוד. המיוחד שבהם פרלין שוקולד פסיפלורה, שילוב של מתיקות וחמצמצות רעננה.
אין ספק , ''מותק'' הוא גן עדן אמיתי לאוהבי השוקולד שאינו משאיר גם את אלו שאינם סוגדים לעניין אדישים.

הנדיב 19,על דרך היין - בדרך היורדת מהמדרחוב לכיוון היקב, זכרון יעקב
טלפון: 04-6292918

לחם בשר הרצליה אירועים חדש