Skip Navigation Linksראשי > מסעדות כשרות > פשוט מוכשרת> מסעדת מיטאס מסעדה כשרה
לחם בשר הרצליה

נעים מאוד להכיר


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מסעדת מיטאס עומדת בכל הקריטריונים של קרן ויזנר לארוחת קלה ומהירה: אוכל טעים הכולל שפע של בשר, הגשה מעניינת, וישיבה שלא עולה על שעה. תוסיפו לזה עיצוב מדליק, ואווירה נעימה ונינוחה – מה עוד צריך בשביל נשנוש?

מסעדת מיטאס עומדת בכל הקריטריונים של קרן ויזנר לארוחת קלה ומהירה: אוכל טעים הכולל שפע של בשר, הגשה מעניינת, וישיבה שלא עולה על שעה. תוסיפו לזה עיצוב מדליק, ואווירה נעימה ונינוחה – מה עוד צריך בשביל נשנוש?

לעיתים קרובות כרווקים צעירים בעיר הגדולה, אנו מוצאים את עצמנו מורעבים לנישנוש קל וטעים, ובייחוד לאחר עמידה חסרת אונים מול מקרר ריק מתוכן שמציע, במקרה הטוב, גבינה עבשה ובקבוק בירה. מקרים כאלה נותנים את האות לשיטוט ברחבי העיר, והתבייתות על המזון המהיר הראשון שהעין תקלוט. המהדרין מוסיפים היתרים ואיסורים, ואחד הכללים הנוקשים שלי בישיבה במקום מסוג זה, אומר שהחוויה חייבת לכלול בשר, רצוי על האש, וכמובן - ישיבה שלא תעלה על שעה. אז הלכנו למיטאס, שם הצופן בתוכו דאבל מינינג, בואו להכיר אותנו וליהנות מהבשר שלנו. נכנסנו בגלל העיצוב הצעיר, הרענן והכתום (שאהוב על חברתי) – ונשארנו, איך לא, בגלל האוכל.

מיטאס ממוקמת מתחת למגדל משרדים מפואר ברמת גן, וקיימת בסה''כ כחצי שנה. המסעדה מתהדרת במס' צורות ישיבה, על ספות, על הבר, על שולחנות גבוהים/נמוכים, כל אחד מתאים את הסגנון למצב רוחו הנוכחי. המקום מוגדר כמסעדת מזון מהיר ומנוהל בשירות עצמי. המטבח כשר למהדרין, מה שמסביר את הקהל הדתי הרב הפוקד את האזור (בנוסף לקרבה לבני ברק).

המטבח של מיטאס מאופיין בסגנון ישראלי: מגוון רחב של בשרים על האש ותוספות אהובות שניתן לקבלם בכל צורת הגשה שחפצים (בטורטייה, ג'בטה, כריך וכן כארוחה לכל דבר). המקום נקי, האוכל טרי והרטבים נעשים על בסיס יומיומי. בשעות הצהריים המסעדה מציעה עסקיות במקום, בטייק אווי ובהסדרים לחברות הממוקמות באזור. בערב, כאמור, לובש המקום אווירה אחרת, נעימה יותר, ומציע בילוי מסוג אחר לכלל הלקוחות. את המקום ניתן לסגור גם לאירועים (ימי הולדת, בר מצוות, בריתות וכו').

אנחנו הלכנו על 2 מנות מיוחדות: מנת הפרגיות ברוטב חריף-מתוק ומנת השניצל קריספי. מנת הפרגיות הוגשה בליווי סלט ירוק ותפו''א קטנים ברוטב צ'ילי מתוק. המנה היתה אסתטית וטעימה. מנת השניצל היתה מיוחדת בטעמה, קריספית ברוטב חריף מתוק ולוותה בפירה עם בצל וסלט ירוק טרי.

בין ביס לביס פטפטנו עם גיא (אח של שי, אחד הבעלים) על הקונספט שמאחורי המקום, ולמדנו כי שוב הבשורות הטובות מגיעות מהירושלמים, שנדמה כי הם משתלטים לאחרונה על החיים הקולינריים שלנו. למיטאס הרמת גנית אחות בכירה ירושלמית, שהצלחתה הביאה לרצון של בעליה לרשת את ארצנו הקטנטנה ולהביא את הבשורה למחוזות רבים ואחרים. הבעלים מחזיקים עד כה ב–5 מסעדות (3 בארץ ו – 2 בניו יורק), וחולמים להצליח ולפתוח סניפים בכל רחבי הגלובוס.

אין ספק שהצלחתי לעמוד בכל הקריטריונים הראשוניים שהכתבתי לעצמי, מילאתי את קיבתי הרעבה בבשר, נהניתי לבלות ולהעביר חוויות עם חברתי הטובה, ותוך שעה לערך מצאנו עצמנו צועדות ברגל לכיוון קניון איילון, לעבר התענוג הבא שכלל צפייה בסרט בנות חדש. לפופקורן, בזכות מיטאס, כבר לא נשאר לנו כל מקום...

מיטאס
בן גוריון 1, מתחת לבית בסר, רמת גן.
03-5707120

לחם בשר הרצליה אירועים חדש