לחם בשר הרצליה

תענוג ירושלמי בנונה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

בר-המסעדה הירושלמי מציע דיל עסקי בצהריים, שתכליתו פשוטה: הזמן מנה עיקרית – קבל באותו מחיר גם מנה ראשונה ושתייה. לבלייני הערב מוצע דיל אחר, של 5% הנחה על כל התפריט בהזמנת מנה ראשונה ועיקרית

בר-המסעדה הירושלמי מציע דיל עסקי בצהריים, שתכליתו פשוטה: הזמן מנה עיקרית – קבל באותו מחיר גם מנה ראשונה ושתייה. לבלייני הערב מוצע דיל אחר, של 5% הנחה על כל התפריט בהזמנת מנה ראשונה ועיקרית

הייחוד של נונה, בר מסעדה שכונתי בירושלים, מתחיל כבר בשם: היא קרויה על שם אחייניתו של רמי כהן, הבעלים של המקום. וזה מעיד, אולי, הכי הרבה על המקום עצמו: נונה הוא בר שכונתי, השם דגש על תרבות אירוח ושירות אישי ואיכותי, ומשרה אווירה ביתית, חמימה ואינטימית.

האווירה הקלילה בנונה משתנה ע''פ שעות היום, בהתאם לקהל המגוון הפוקד את המקום. בצהריים מגיעים אנשי עסקים ומשפחות והקונספט הוא בר מסעדה. בערב הופך הבר קצבי יותר, עם מוזיקה מגוונת, והקהל הוא צעירים שרוצים לבלות. במקום חצר חיצונית בה ניתן לערוך אירועים, עד 70 איש. בנוסף, מספקת נונה שירותי בר קייטרינג לאירועים - ברמנים מקצועיים לחתונות, בר מצוות וכדומה.

אבל מעבר לאווירה, מפורסם המקום בכל רחביה בזכות האוכל שלו. השפית של נונה, מיכל רכלבסקי, עבדה שנתיים כסו-שף בארקדיה, התמחתה במסעדות בניו–יורק, ותחת שרביטה מתנהל במקום מטבח בשרי ודגים כשר. במנות הבשר הייחודיות של המקום ניתן למצוא סלט פרגיות, אנטריקוט וסינטה. מנות הדגים כוללות פילה, דניס, מושט ולברק. מנת הדגל של המקום היא אורז בריאני - אורז המוקפץ ברוטב סצ'ואן עם עוף וירקות. בימי שישי, מכינה אמא של רמי מרק קובה ביתי, המושך לקוחות מכל האזור.

וכמובן, שללקוחותיו הנאמנים, מציע המקום גם עסקיות. דיל עסקי של נונה מתחיל ב-12:00 ומסתיים ב-18:00. בשעות אלו, מי שמזמין מנה עיקרית מהתפריט, כולל הספיישלים היומיים, מקבל במחיר המנה העיקרית גם מנה ראשונה (לבחירה: סלט ירוק אישי, חציל קלוי בטחינה או מרק היום) ושתייה קלה או שליש טובורג מהחבית. מחיר המנות העסקיות נע בין 39 ₪ ועד 90 ₪. בין המנות העיקריות המוצעות במסגרת הדיל: סטייק אנטרקוט בשום ועשבי תיבול, בתוספת צ'יפס; פילה דניס ברוטב שמן זית, שום ועגבניות שרי, על מצע קוסקוס; פילה מושט ברוטב שמן זית ופלפלים קלויים, על מצע קוסקוס; סטייק עוף עם ריבת בצל או ברוטב לימונענע, בתוספת צ'יפס; רצועות אנטרקוט צרובות ברוטב שום ולימון, בתוספת צ'יפס; רצועות סינטה מוקפצות בשום ועשבי תיבול, בתוספת צ'יפס; אורז ביריאני – אורז ונתחי עוף מוקפצים עם ירקות, תפוחי עץ וצימוקים ברוטב סצ'ואן; נודלס מוקפץ עם נתחי עוף וירקות בחלב קוקוס; קבבונים בטעם של בית, עם אורז, בתוספת טחינה, ועוד.

גם בלייני הערב לא צריכים לחוש מקופחים. מרגע שנגמר דיל הצהריים – מתחיל דיל הערב. בשעות 18:00 עד 21:00 מקבל מי שמזמין מנה ראשונה ועיקרית מהתפריט 5% הנחה על כל ההזמנה (כולל קינוחים ושתייה).

נונה
עזה 30, ירושלים
02-5660044

לחם בשר הרצליה אירועים חדש