מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

מפגש רצונות באמצע הדרך


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אנג'וי הוא בית קפה באמצע הדרך: עם פנייה לקהל יעד גדול, מבחר אפשרויות ומנות טרנדיות בהכנה טעימה ומספקת, הוא מהווה את היעד המושלם לארוחות משפחתיות, לפגישות עסקים ולמפגש חברתי, כמו זה שאליו יצאה שפרה צח

אנג'וי הוא בית קפה באמצע הדרך: עם פנייה לקהל יעד גדול, מבחר אפשרויות ומנות טרנדיות בהכנה טעימה ומספקת, הוא מהווה את היעד המושלם לארוחות משפחתיות, לפגישות עסקים ולמפגש חברתי, כמו זה שאליו יצאה שפרה צח

שתי חברות קובעות להיפגש. זו מגיעה מכיוון תל-אביב והשנייה מהרצליה. האחת מעדיפה את שעות הצהריים וחברתה דווקא את הערב. זו רוצה משהו קל כמו סלט, והשנייה רעבה לאוכל ממשי. אבל מכיוון שנשים הן מומחיות גדולות לאמנות הפשרה, הן מצליחות בלי מאמץ גדול למצוא פתרון הולם: להיפגש בשש בערב, שעת ביניים שכזו, ב''אנג'וי'' שבאזורי חן.

אנג'וי הוא קפה-מסעדה שהוא אמצע הדרך, במובן הכי חיובי של המילה. גם גיאוגרפית וגם קולינרית. מקום שלא מנסה להמציא את הגלגל מחדש, אלא לתפקד גם בתור הקפה השכונתי, עם הקאונטרי הצמוד אליו, גם כמקום מפגש לאנשי עסקים, עם חיבור אלחוטי לאינטרנט, וגם כמסעדה לכל המשפחה, עם מבחר גדול של אפשרויות לכל שעות היום – החל מארוחות בוקר מפנקות, דרך כריכים מושקעים, סלטי בריאות ומנות לילדים ועד לארוחות בשריות מלאות, כולל עסקיות עד שעות אחר הצהריים המאוחרות.

לפני הכל אנחנו צריכות להתאושש מהאוויר המהביל שבחוץ. שני משקאות פרי - בלנד לימונענע ו''ברד'' אבטיח - עוזרים לנו להתרענן ולהרטיב את הגרון, כהכנה לעוד אחת משיחות הלב-אל-לב האהובות עלינו. יחד איתם מגיע סלט הבית, עם ייצוג נאה ואופנתי של עלים ירוקים, אנדיב ובוקצ'וי, מלווים בפטריות, בצל סגול, אגוזים, וגרעיני חמנייה ודלעת, מעוטר סביב סביב בטוסטונים עם גבינת ברי, שמתנשנשים לנו מצויין עם הירקות. זו שחשבה להסתפק בסלט נעשתה רעבה בינתיים, מה גם שבגלל שהסלט היה כל-כך טעים השנייה חיסלה לה חלק נכבד ממנו.

וכך הארוחה מתפתחת לה לכיוון הכבד יותר, עם שתי עיקריות, קבבוני טלה לאחת וסטייק סלמון ברוטב טריאקי לשנייה. אז נכון שמדובר במנות טרנדיות שכבר יצא לנו לאכול לא מעט, ועדיין - ההכנה שלהן באנגו'י טעימה ומספקת. הקבבים – 4 קציצות נדיבות, עסיסיות ו''קפיציות'' כמו שצריך. ואשר לסטייק הסלמון – פנימו הוורדרד עדיין מעיד על כך שידעו להוריד אותו מהצלייה בדיוק ברגע המתאים, לפני שהוא הופך ליבשושי, ורוטב הטריאקי שנלווה אליו מוסיף לו לווית טעם ולחלוחית. יחד עם תוספות של תפוחי אדמה ובטטות בגריל, ירקות רטטוי ואורז מלא, מתקבלות שתי ארוחות מלאות ומהנות.

מפה לשם, מביס לביס ומדיבור לדיבור, אנחנו מגלות שאנחנו יושבות כבר כמעט שעתיים. המקום שהיה ריק ושקט יחסית מתמלא בינתיים בהמולה עליזה של משפחות וילדיהן. זה הזמן לקפה – הפוך גדול בשבילי ו''אמריקנו'' בשבילה. את המפגש חותמת ''פבלובה'' ענקית, עם בסיס מרנג, מילוי של גלידת וניל ועיטור נדיב של קצפת ורוטב תות. כמה לא דיאטטי, ככה מתאים לנו לסיום.

אנג'וי
אורי צבי גרינברג 25, מרכז מסחרי אזורי חן
03-7411022