לחם בשר הרצליה

אוהבים זוגות באמצע הדרך במכבים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

המסעדה הרמת גנית מציעה דיל מיוחד לזוגות, שתקף בכל יום, לאורך כל היום: ארוחה זוגית, הכוללת ממה ראשונה, עיקרית, קינוח ושתייה מהמגוון שבתפריט, במחיר של 120 שקלים בלבד. הכל בהצגת קופון של 2eat

המסעדה הרמת גנית מציעה דיל מיוחד לזוגות, שתקף בכל יום, לאורך כל היום: ארוחה זוגית, הכוללת ממה ראשונה, עיקרית, קינוח ושתייה מהמגוון שבתפריט, במחיר של 120 שקלים בלבד. הכל בהצגת קופון של 2eat

הכל התחיל כשמסעדת אמצע הדרך הוותיקה, שפעלה בנס ציונה מאז 1968, התאחדה עם סטקיית מכבים, הנמצאת בתחנת הדלק סונול ברחוב אלוף שדה ברמת גן. כך נולדה אמצע הדרך במכבים, מסעדה המשלבת אוכל מזרח אירופאי יהודי עם מאכלי גריל, בשרים ו''על האש''. תחומי ההתמחות של המסעדה הם גריל, ממולאים, ואוכל מזרח אירופאי משודרג, המותאם לטעם העכשווי. מנות מומלצות: מוסקה, פלפל ממולא, אוסבוקו כבש, ומנות הדגל, הלקוחות הישר מהמטבח של האמא הפולנייה: גפילטע פיש, קרפלך, הלזלה (צוואר עוף/ברווז ממולא), כוסמת, מרקים ועוד.

האוכל הביתי והמשובח מושך אל המקום קהל איכותי ונאמן, שמגיע לאכול אוכל טוב בטעם של פעם. בין הלקוחות גם הלקוחות הוותיקים של מסעדת אמצע הדרך מנס ציונה, שלא נרתעים מהמרחק והולכים בעקבות הטעם המוכר והאהוב, שמזכיר את הבית. גם העיצוב, בסגנון ביתי עם שולחנות עץ ווילונות דקורטיביים, תורם לאווירה המשפחתית והחמימה של המקום. המקום פתוח בימים א'-ה בשעות 09:00-22:00, ובשישי שבת בשעות 9:00-16:00. בחגים ניתן להזמין אוכל יהודי ומזרח אירופאי. בנוסף, ניתן לערוך במקום אירועים לעד 40 איש.

עכשיו יוצאת המסעדה במבצע מיוחד לגולשי אתר 2eat: ארוחה זוגית ב-120 שקלים, בהצגת קופון מהאתר. הארוחה כוללת מנה ראשונה, עיקרית, אחרונה ושתייה קלה.

מנות ראשונות: סלטים, ממולאים (מוסקה, פלפל, בצל, תפ''א, קישוא, כרוב, פטריות חמות, קובה ועיל גפן), ומנות ראשונות אירופאיות כמו גפילטע פיש, רגל קרושה, קרפלך בשר או תפו''א מטוגנים, הלזלה, כבד קצוץ, איקרא ודג מלוח.

מנות עיקריות: מנות בתנור (כבש, עוף, אוסובוקו, שניצל וינאי, לשון בפטריות, שציצות בשר ברוטב, שניצל עוף, צלי בקר, ובשבתות – חמין), על הגריל (סטייק פרגית, אנטרקוט, פילה, בקר, צלעות כבש, שיפודים, כבד עוף, כבד אווז, קבב, מיקס גריל), דגים בשמן או על הגריל ועוד.

מנות אחרונות: מוס שוקולד, קרם בוואריה, קרם קרמל, שטרודל וקומפוט - ליפתן פירות לוקשן גריל.

המבצע תקף בכל ימות השבוע, לכל אורך היום, בהצגת קופון בלבד. יש להציג את הקופון למלצר לפני ההזמנה.

אמצע הדרך במכבים
אלוף שדה 101, בתחנת הדלק סונול, רמת גן
טלפון: 03-6744346

לחם בשר הרצליה אירועים חדש