לחם בשר הרצליה

אנינות משפחתית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לא חייבים לבחור בין תפריט עדכני ואנין לבין ערב משפחתי עם הילדים: בצ'ויה האסייתית אוהבים ילדים, ומפנקים אותם בארוחות חינם על קניית ארוחה להורים, ובהפתעות נוספות

לא חייבים לבחור בין תפריט עדכני ואנין לבין ערב משפחתי עם הילדים: בצ'ויה האסייתית אוהבים ילדים, ומפנקים אותם בארוחות חינם על קניית ארוחה להורים, ובהפתעות נוספות

בשעות הערב המוקדמות של אחד מימי שישי האחרונים ניתן היה לצפות במסעדת צ'ויה האסייתית במחזה לא שגרתי: שורה של ילדים, בני 3-9, יושבת על כסאות הבר הגבוהים, מנדנדת את רגליה בנחת, שותה קוקטיילים ללא אלכוהול מכוסות בר מוגבהות, ונהנית מכל שנייה. ''אפילו הוצאנו להם נשנושי בטטה מטוגנת, להשלמת החוויה'', מספרת תמי שי, בעלת המקום, ''זה היה מחזה מה-זה מדליק''.

כן, בצ'ויה האסייתית אוהבים ילדים. לכאורה – סתירה. מדובר במסעדה מעוצבת ומעודכנת, הממוקמת בלב איזור העסקים של תל אביב, בסמוך לרחוב יגאל אלון, ומציעה תפריט הכולל מיני מאכלים מאזורים שונים במזרח: החל מאגדשי טופו, דרך מרק מלאגאטוני- קארי הודי עם תפוחים וקשיו, עובר בדים סאם, ברווז פריך עם מנדרין פנקייק, מושו בקר, דג טמפורה, מנות נודלס ואודון, סושי למיניהם, דגים בניחוחות אסייתיים ועוד. אפילו אינטרנט אלחוטי יש במקום. הכל כדי לגרום אושר לכל איש עסקים בפגישת צהריים, לכל צעיר מעודכן ואנין המבקש להתעדכן במטעמי המזרח, ולכל זוג בארוחה רומנטית. אבל מה לזה ולילדים?

ובכל זאת, שום סתירה אין פה. בצ'ויה אוהבים ילדים. העיצוב המעודכן איננו סותר את האווירה המשפחתית החמימה והידידותית של המקום. גם התפריט מתאים את עצמו - חלק ניכר מהמנות מתאים לחיכם הבררני של הילדים, ותמי מספרת שהמסעדה מבטיחה פינוק מיוחד וחם לילדים, עם הרבה הפתעות.

ועכשיו, בעיצומו של החופש הגדול, כשהורים רבים תקועים עם הילדים בבית ולא כל כך יודעים לאן להוליך אותם, יוצאת צ'ויה האסייתית במבצע מיוחד: family טיים. באים עם הילד, מזמינים ארוחה זוגית למבוגרים האחראים – ומקבלים ארוחת ילדים במתנה. וכך, יכולים ההורים בעלי הטעם המתוחכם ללגום, למשל, מרק מיסו או מרק טום יאן קום; לפנק את עצמם עם גיוזה עוף או גיוזה בקר, לבלוס פאד-תאי או נודלס, להתחכם עם צ'יקן קארי קוקוס או שיפוד יאקיטורי; לקנח בדנגו או באורשי או בשניקי. בזמן זה, יקבל הילד ארוחת ילדים של נודלס עוף, נודלס ירקות, או עוף בפנקו בתוספת אורז, הנקרא בפשטות גם שניצל. אז מעכשיו, לא חייבים לבחור בין ארוחה במסעדה מתוחכמת ואנינת תפריט, לבין ארוחה משפחתית עם הילדים. צ'ויה האסייתית מאפשרת לשלב את שניהם, ומאחלת בילוי מהנה לכל המשפחה.

צ'ויה
קרימנצקי 2, פינת רחוב יגאל אלון, תל אביב
03-5626665

לחם בשר הרצליה אירועים חדש