סושי על הדרך במושי מושי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לא תמיד צריך לקבוע הכל מראש, לתכנן ולהזמין מקומות, אני אומרת לו. מותר לפעמים גם להיות ספונטניים, סתם ללכת ברחוב ולהתיישב איפה שבא. אל תהיה כזה מרובע. הלכנו באבן גבירול וחלפנו על פני סושיה חדשה, מושי מושי שמה.

לא תמיד צריך לקבוע הכל מראש, לתכנן ולהזמין מקומות, אני אומרת לו. מותר לפעמים גם להיות ספונטניים, סתם ללכת ברחוב ולהתיישב איפה שבא. אל תהיה כזה מרובע.

הלכנו באבן גבירול וחלפנו על פני סושיה חדשה, מושי מושי שמה. בחוץ, על הרחבה ברחוב ישבו מספר סועדים על שולחנות מוגבהים ומגניבים, וגם בחצר הפנימית הצטופפה קבוצה עליזה. הנה, אמרתי לו, תראה. לא תכננתי היום בכלל לאכול סושי, ועכשיו פתאום אנחנו פה ופתאום רק את זה מתחשק לי לאכול. מתאים לך?

התישבנו. קיבלנו תפריט עם הרבה אופציות, שכולן כשרות, מגוונות ומפתות. בחרנו מספר סוגים שונים כדי לנסות קצת מכל אחד, וכך טעמנו אינסייד אאוט עם סלמון, פוטומאקי טונה אדומה, סושי סלמון מעושן עם גבינת שמנת וגם מאקי עם דניס, שהיה מיוחד ושונה. בדרך כלל אוכלים סושי עם סלמון או עם טונה, ולכן היה לנו חשוב לטעום גם משהו עם דניס. הדג השתלב היטב בטעמי הירקות שסביבו והיה מעדן לחיך.

לסיום התנסנו במנה מקומית מקורית: אורמאקי אינסייד אאוט מושי מושי. פרוסות אלה גדולות באופן יוצא דופן עד שדרוש הרבה יותר מביס אחד כדי להכניס אותן לפה. הן צופו בפרוסת אבוקדו טרייה מעל, ובפנים נשזרו להם יחדיו סלמון, פלחי לימון עדינים, מלפפון וגזר. ישנה גם גרסה של אותה המנה עם מנגו, למגוונים.

שני מטר מלב העיר ומכיכר רבין מצאנו את עצמנו בחגיגה של סושי איכותי וכשר, בלי שבכלל התכוונו, סתם ככה. על הדרך.

מושי מושי
אבן גבירול 61, תל אביב
03-6091030