הכל אני יכול בחופש הגדול!


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אפילו לאכול במסעדה. ואפילו לא להפריע לאמא ואבא לאכול במסעדה. ארבע המלצות לבילויים קולינאריים עם הילדים בחופש הגדול. המקום שבו אפשר לאכול ולשחק עם ברווזים, האסייאתית שמצ'פרת את הילדים בארוחת חינם ועוד המלצות...

גם קפה
המיקום הפסטורלי בלב פארק רעננה הוא התגשמות משאלותיכם. כאן אפשר לאכול בנחת בעוד הילדים משחקים לפנינו: דוהרים על הבימבה בסיבובים ברחבה הצמודה, מאכילים ברווזים בפירורי לחם או משחקים בכדור על הדשא. האתר האידיאלי למשפחות על טפן, מה גם שהתפריט מציע מבחר מנות שמתאימות במיוחד לילדים, מארוחת בוקר ועד פסטה.
במהלך הקיץ מתקיימים במקום גם מופעים מוסיקליים.
גם קפה
דרך הפארק 10, פארק רעננה, רעננה
טלפון: 09-7722778


צ'ויה האסייאתית
ינקל'ה שיין הידוע במגע הקסם שלו הוא היועץ הקולינרי מאחורי צ'ויה האסייאתית והוא זה שאיגד בתפריטה מאכלים מאזורים שונים במזרח, כמו למשל דים סם לצד קארי הודי ונודלס יחד עם סושי. כל זה מאפשר לקשת רחבה של טעמים לבוא על סיפוקם, מה שתמיד נוח כשיוצאים לאכול בהרכב משפחתי מלא.
מבצע הקיץ של המסעדה לילדים מציע ארוחת ילדים חינם – מנת נודלס עוף או ירקות או שניצל ואורז – בכל הזמנה של ארוחה זוגית להורים / סבים / דודים וכו'.
צ'ויה האסייאתית
קרימנצקי 2, פינת רחוב יגאל אלון , תל אביב
טלפון: 03-5626665

ג'לאטו אייס
הכי כיף בקיץ ללכת לים והכי הכי כיף לאכול אחר כך גלידה. ג'לאטו אייס ממוקמת על טיילת הרברט סמואל בת''א, מה שמאפשר לממש את שני הדברים גם יחד ולקבל כיף בריבוע. הגלידות בג'לאטו אייס הן מהזן האיטלקי המצוין והמגוון כולל סורבטים, גלידות ללא סוכר, גלידות בטעמי אלכוהול וגלידות איטלקיות קלאסיות. הטעמים המומלצים על ידי רפאל פריבש, הבעלים והאחראי על ייצור הגלידות, הן גלידת אלפחורס, וויסקי רד לייבל וקינדר בואנו. אחד לכל אחד.
ג'לאטו אייס
הרברט סמואל 58 ( צמוד למזרקה), תל אביב
טלפון: 03-5167234

ספגטים מקסים
בסניף הדגל של רשת ''ספגטים'' שיושב באתר המיתולוגי של קולנוע מקסים, חרתו את נושא הארוחות המשפחתיות על דגלם ונותנים יחס מיוחד לילדים בכל השנה. בשבתות למשל, מתקיימות שם שעות סיפור והפעלה וגם בקיץ, משתדלים להעסיק את הילדים במשחקים כדי להפוך את הביקור במסעדה לבילוי משפחתי מיוחד. מבחינת התפריט לילדים, החיים ב''ספגטים'' פשוטים מאוד: יש פסטה בכל רוטב שתרצו משמנת נייטרלית דרך רוטב עגבניות ועד בולונז. מה שאומר כיסוי מלא של דרישות השוק הצעיר.
ספגטים מקסים
קינג ג'ורג' 48, מתחם ''האוזן השלישית'', תל אביב
טלפון: 03-6207666