לחם בשר הרצליה

פרסי, טריפוליטאי ופולני


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

ארוחת הצהריים העסקית לא חייבת להיות שגרתית ומשמימה וארוחת ערב שבת לא צריכה להיות מאמץ מרתוני מתיש. אפשר להכניס ריגוש באמצע היום כשאוכלים בכל יום מאכלים של עדה אחרת ואפשר ליהנות מהשבת, אם קונים את התבשילים מוכנים. כל מה שהאמא הפולנייה לא סיפרה לכם

קשת
קשת היא כנראה מסעדת הדגל של העדה הפרסית, מה שנקרא מוסד והיא המקום, בהא הידיעה למי שרוצים להתוודע למטבח הפרסי המסורתי. בשנים הרבות שהיא קיימת כמעט ולא השתנתה ועד היום שומעים בה בצהרי היום הרבה מאוד פרסית באוויר. המטבח של קשת מייצר במקום את כל התבשילים, מגונדי דרך החורשט, הרורמה, גולש הבשר והלימון הפרסי, החומוס וחזה העוף ושאר מטעמי העדה. שמוגשים, כמקובל בפרס, עם קערת עלים ירוקים ללעיסה.
בשישי בצהריים יש תפריט מושקע במיוחד.
קשת
נווה שאנן 14, בפסאג, תל אביב
טלפון: 03-6880005

מאמא מפרומה
בתפריט של מאמא מפרומה אפשר למצוא להיטים גדולים כמו קוסקוס עם ירקות ומפרום, חריימה, שקשוקה ומאכלים המתבשלים על פתילות, כמו פעם, ועם הטעם המיוחד של פעם. הגימיק המיוחד של המסעדה הם המשלוחים עד לבית הלקוח או מקום העבודה, שמגיעים ארוזים יפה בקופסא, ועם ריח וטעם של בית.
מאמא מפרומה
דרך מנחם בגין 38, תל אביב
טלפון: 03-6392060

המסעדה היהודית
אחד התענוגות הגדולים בחיים הוא לאכול אוכל ביתי חם וטרי שבושל באהבה (כמו שדורשת הפרסומת הפופולארית) אבל בלי לטרוח על בישולים, קילופים, קיצוצים וערבובים מתישים. את התענוג הילדותי והמפנק הזה מציעה המסעדה היהודית בבני ברק מדי שישי בצהריים בשוק האוכל שמתקיים בה. בשוק מציעים גפילטע פיש, רגל קרושה, דג מלוח, כבד קצוץ, צ'ולנט, סלטים, מנות ראשונות, עיקריות ותוספות ואפילו חלות טריות, כשאת הכל אפשר לקחת הביתה ארוז וליהנות בארוחת ערב שבת בלי להתאמץ כלל.
השוק פועל בין 9:30 ל-14:30.
המסעדה היהודית
ז'בוטינסקי 9, מתחם אולמי קינג דיוויד, ליד אולמי מור (על הכביש הראשי), בני ברק
טלפון: 03-5789999

פאשה
פאשה היא מסעדה תורכית אורפלית שמגישה אוכל בסגנון ביתי, כזאה שהסבתות המשפחתיות מעבירות מדור לדור
המאכלים התורכיים, שמוגשים בה מושפעים מהמטבח הסורי (חלבי) והכל נעשה במקום ונאפה על הטאבון, ממש כמו פעם ומתובל בתבלינים המיוחדים לעשה: אשכולות סומק ומארד תורכי - תערובת תבלינים.
אם אתם מבקרים בפאשה, ומומלץ לעשות זאת, אל תחמיצו את האורפה קבב - קבב מבשר טלה עשוי על הגריל ומוגש עם טחינה ירוקה, 'ה'מחשאי חמוד'' - חציל וקישוא ממולא עם אורז מוגש ברוטב עגבנית ואת הקובה חמוסטה - בצק עשוי מדריש וסולת ממולא בבשר קבב קצוץ מעושר עם עלי מרגול וסלרי ירוק חמצמץ.
פאשה
הארבעה 8, תל אביב
טלפון: 03-5617778

לחם בשר הרצליה אירועים חדש