מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

אביב הגיע


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

האביב בשיאו והוא קצר הרבה יותר משהיינו רוצים להאמין. ארבע המלצות למסעדות צפוניות לכל המשפחה, שממוקמות סמוך לאתרי טיולים

הבוקרים
אם הגעתם במקרה או בכוונה למסעדת הבוקרים שבקיבוץ מרום גולן, אחת הנקודות הצפוניות על מפת הארץ, האסוציאציה הראשונה שתעלה במוחכם תהיה מקום רחוק משם מאות ואלפי קילומטרים - המערב הפרוע של אמריקה. כי הכל פה אומר קאובוי'ז וקאוגירל'ז, ממבנה העץ, דרך האוכפים והפרסות שמשמשים לדקורציה על הקירות ועד נתחי הבשר שבתפריט, הכוללים סטייק טי-בון, ניו יורק סטייק וכמובן, המבורגר הבית הנטחן במקום.
ללא ספק חוויה לילדים שיכולה להתפתח לטיול טרקטורונים בשטח, סיורי חליבה (קאובוי'ז כבר אמרנו?) ועוד.
פתוח כל יום, 23:00-12:30.
הבוקרים
קיבוץ מרום גולן, מרום הגולן
טלפון: 04-6960206

קופי ענן
לא רחוק ממסעדת הבוקרים נמצא הקפה-מסעדה קופי ענן, שיושב בתוך אחת מנקודות התצפית המדהימות על נוף הארץ, על פסגת הר המתנשא לגובה של 1165 מטרים מעל פני הים. זה המקום לעצור להפסקת קפה טובה (ושוקו / שתייה קלה לילדים) לנגוס באיזה כריך, סלט או עוגה טובה ולהמשיך שבעים ומרוצים ליעד הבא. כמובן, לא לפני שהצטלמתם על רקע הנוף עוצר הנשימה.
פתוח כל יום, 22:00-9:30.
קופי ענן
צמוד לקיבוץ מרום גולן, הר בנטל
טלפון: 04-6820664

רוטנברג
רן שגיא, השף והבעלים של מסעדת רוטנברג, בחר להקים את המסעדה המוקפדת שלו בבית ישן ופשוט שנבנה בתחילת המאה שעברה כתחנת ביקורת גבולות של רכבת העמק. במקום הזה, העמוס בהיסטוריה, הוא מגיש לאורחיו תבשילי פירות ים, בשרים, מאפים וקינוחים, בסגנון המטבח הצרפתי ובהשפעות ים תיכוניות. המסעדה נקראת על שם פנחס רוטנברג, מקים מפעל החשמל הנמצא בנהריים הסמוכה, אתר שמומלץ לקפוץ לראות כמו גם תחנת הרכבת הישנה, גשר הרכבת, המבנים העות'מאניים שסביב ואתרי הטיולים הרבים שסביב, המשופעים ביובלי מים.
פתוח: ראשון, 22:00-17:00, שני-שבת, 22:00-12:00.
רוטנברג
גשר הישנה, קיבוץ גשר, בקעת הירדן
טלפון: 04-6752237

דרך הפרי
מתגעגעים לקיבוץ של פעם? רוצים להראות לילדים איך נראה בית אריזה ומהו חדר אוכל (משודרג)? חוויה ארצישראלית אמיתית אפשר לחוות בביקור ב''דרך הפרי'', ביקור שמשלב סיור בבית האריזה הגדול בארץ ומהמתקדמים בעולם לאריזת תפוחי עץ, עם ארוחה במסעדה ישראלית, בסגנון מזרחי-ביתי ובשירות עצמי הכוללת את הנוסחה הישראלית במלואה: סלטים-דגים-בשר ועוף. ואצל המומחים לתפוחים, לא כדאי להחמיץ את הקינוח: עוגת תפוחים ביתית.
דרך הפרי
סמוך להר בנטל בצפון רמת הגולן
טלפון: 050-5333267