לחם בשר הרצליה

איכות תאילנדית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

את ארוחתנו המשותפת פתחנו, אמא ואני, במרק בנגקוק שהיה פיקנטי מעט, בגלל הקארי שתיבל אותו. חוץ מחריפות עדינה היו בו גם עוף, אטריות, חלב קוקוס, ירקות, בוטנים קצוצים וכוסברה. מרק עשיר מאד ועמוס בכל טוב. מרק מסוג המרקים שהם ארוחה שלמה. אבל כיוון שידענו שזהו רק הספתח למנות שעוד עתידות לבוא, לגמנו ממנו בנחת, משתדלות לא להתמלא

פעם בחודש אני ואמא שלי מפנקות את עצמנו בארוחת צהריים משותפת בחוץ. רק שתינו לבד, בלי אבא ואחות, במקום שהוא לא הבית ולא צריך לבשל או לרחוץ כלים. הפעם החלטנו לשלב את ארוחת הצהריים הזו עם עוד תחביב: קניות כמובן, וקבענו להיפגש בקריון.

הקריון, ככל קניון, משופע בעסקי מזון מהיר. יש בו גם מספר בתי קפה נחמדים, אבל אין בו מסעדות של ממש או לפחות לא רבות כאלה. ווק טו ווק הממוקמת בכניסה לקולנוע היא כזו - מסעדה רצינית ולא עוד דוכן מוקפצים.

בצהריים עמוסה ''ווק טו ווק'' בקהל מגוון ולא רק באמהות ובנות שיושבות לזמן איכות, כמונו. אפשר למצוא פה את כל סוגי הסועדים, מבני נוער דרך זוגות בדייט ועד לאנשי עסקים מכובדים.

את ארוחתנו המשותפת פתחנו, אמא ואני, במרק בנגקוק שהיה פיקנטי מעט, בגלל הקארי שתיבל אותו. חוץ מחריפות עדינה היו בו גם עוף, אטריות, חלב קוקוס, ירקות, בוטנים קצוצים וכוסברה. מרק עשיר מאד ועמוס בכל טוב. מרק מסוג המרקים שהם ארוחה שלמה. אבל כיוון שידענו שזהו רק הספתח למנות שעוד עתידות לבוא, לגמנו ממנו בנחת, משתדלות לא להתמלא.

לפני בואן של המנות העיקריות טעמנו קצת מהסושי של המקום, שבהחלט לא נפל מזה של סושיות מתוחכמות שזוהי המומחיות הבלעדית שלהן. כשהגיעה המנה העיקרית, התברר לנו שב''ווק טו ווק'' מתמחים בכל העולמות, גם במנות הראשונות וגם בעיקריות.

ה''קלבריה'', אטריות ביצים רחבות (פטוצ'יני, למתעקשים) בפטריות, שמיר ורוטב שמנת, היא מנה מיוחדת ומקורית עם שילוב טעמים מעניין וכיפי. לצדה אכלנו גם שיפודי עוף על הגריל שסיפקו את הצורך שהתעורר בנו לבשר. השילוב בין שתי המנות לסושי שזללנו מהצד, הביא אותנו שבעות ומרוצות לרגע בחירת המנה האחרונה.

אמא בחרה אננס בטמפורה. בשבילי בננה הלוהטת, הודעתי למלצרית, הקינוח האסיאתי האהוב עלי. שני הקינוחים הגיעו בצלחת מעוטרת בגלידה והמון קצפת, וכשסיימנו אותם כבר לא היתה בנו טיפת אנרגיה לשופינג. רצינו רק לשבת במקומנו עוד קצת, לשתות איזה הפוך טוב, למצות את זמן האיכות ולגייס כוחות מחודשים לקראת היציאה לקרב. מזל שהמסעדה בתוך הקניון, ולא צריך ללכת יותר מדי רחוק לשום מקום.

ווק טו ווק
דרך עכו 192 (קריון), קרית ביאליק
טלפון: 04-8777655

לחם בשר הרצליה אירועים חדש