לחם בשר הרצליה

קרמבו: הנשק הסודי של הוולנטיינס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

חג האהבה הנוצרי מתקרב. כל בנות הזוג כבר מתחילות לחשוב על איך להפתיע את אהובן (כולם יכולים להירגע. אין כמעט גברים שעושים משהו בחג האהבה. רובם יעשו משהו רק כדי לא לחטוף מנה מהאישה, וגם זה - רק במקרה שהם זוכרים את התאריך). אם שואלים אותי, אני פשוט הייתי לוקחת אותו למסעדה לאכול איזה פרה. איזה סטייק טוב, יין טוב, ואז הביתה ''לישון''... אבל זו רק אני. אפשר גם כמו בסרטים, ארוחה לאור נרות או ליד אח בוערת. את זה אפשר באמת לעשות רק ב St. Valentine's day,כי הוא באמת בחורף.


איזה אוכל מתאים לחג האוהבים? איזה אוכל הכי מסמל אהבה?
אז ככה. לפי קונספט כלשהו, רומנטיקה זו עגבנייה. כן, כן. עגבנייה. אני ניסיתי וניסיתי, וממש לא הצלחתי לראות איפה בדיוק הרומנטיקה בעגבניה. קערת דובדבנים, אני יכולה להבין. קערת תותים (רצוי עם קצפת, כמובן) אני מאוד מאוד יכולה להבין. אבל עגבנייה? אז מה אם כולם אדומים, לא כל דבר אדום זה רומנטי.


ארוחה רומנטית זה פטוצ'יני ברוטב שמנת עם רצועות דקיקות של עוף או בייקון (ויסלחו לי שומרי הכשרות) עם סלט עלים קטן בצד וכוס יין ליד. היפהפייה והיחפן, ראיתם? אז זה זה!


לגבי הקינוח, אנחנו בבעיה: קינוחים יש בשפע, וכמעט כולם יכולים להיות רומנטיים (לא! עוגת חנק של צה''ל לא נחשבת רומנטית. היא לא נחשבת קינוח. כשחושבים על זה, היא לא נחשבת אפילו דבר אכיל. לדעתי היא רשומה איפשהו בארה''ב ברשימת הנשקים המסוכנים ביותר לאדם). יש עוגת שוקולד קצפת ואגוזים, והרומנטיקה טמונה בצלחת אחת ושני מזלגות. (בנים, אל תוותרו על הקינוח! אם היא רוצה לוותר שתוותר, אבל אתם - לא מוותרים על קינוח. אל תרמזו שהיא שמנה!)


מילק שייק בכוס גבוהה (כמובן) עם שני קשים, כדי שאפשר יהיה לשתות אותו ביחד, זה רומנטי (וכמובן, לא להעיז לשתות מילק שייק דיאטטי כמו שנאמר בסרט ''דלתות מסתובבות'' –
''Come on! If you don't drink your fatty drinks, you'll never really achieve quality cellulite''
(בבקשה במבטא וולשי קליל ונחמד).


ויש את הדבר האולטימטיבי, שזה קינוח קטן ונחמד, שמתאים בול לוולנטיינס די החורפי ואין אותו בנמצא לצערי בט''ו באב, חג האהבה אותו אני חוגגת, אבל מצד שני, לא ממש צריך תירוץ בשביל לבלוס גם ארבעים כאלה ברצף קרמבו!! אין על הקרמבו.


אני רואה את עצמי בחג האהבה, חוזרת הביתה עם הבחור שלי (לא שיש לי אחד, אבל תזרמו איתי, טוב?), אחרי ארוחת הערב הנפלאה שחלקנו, לוקחת אותו לחדר השינה שכבר הכנתי מראש עם איזה נר או שניים ופתאום הוא מוציא איזה קרמבו מאיזה מקום שבו הוא החביא אותו בדיוק לפני שיצאנו.
אוכל, סקס, סיגריה, קולה, קרמבו ולישון!

חג אהבה שמח!

לחם בשר הרצליה אירועים חדש