מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

איזו מתוקה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

"מתוקה" היא גן עדן לאוהבי המתוקים, ואני ושחר בהחלט כאלה. בכניסה מול הויטרינה המפתה נפערות העיניים ואנחנו בולעים רוק כמו שני ילדים. אחר כך מתעשתים, הלא אנחנו אנשים מבוגרים, ומתיישבים לאכול משהו.

"מתוקה" היא גן עדן לאוהבי המתוקים, ואני ושחר בהחלט כאלה. בכניסה מול הויטרינה המפתה נפערות העיניים ואנחנו בולעים רוק כמו שני ילדים. אחר כך מתעשתים, הלא אנחנו אנשים מבוגרים, ומתיישבים לאכול משהו. מעבר להיותה בית קפה מקסים ברחוב הארבעה ליד הסינמטק, "מתוקה" הינה קונדיטוריה לכל דבר, המוכרת את מגוון מוצריה גם בסניף השני במרכז וייצמן מול ביה"ח איכילוב. שם אין מקומות ישיבה- זוהי רק חנות קונדיטוריה עם מאפיה צמודה, המקובלת מאד לקניית מתנות ואריזות שי בקרב המבקרים את החולים והמאושפזים בבית החולים. אי אפשר למצוא את המוצרים של "מתוקה" באף בית קפה אחר- הם נמכרים בלעדית בשני הסניפים, או בקייטרינג בהזמנה מיוחדת לאירועים. אבל לא צריך לצאת מהבית בשביל ליהנות מהמוצרים המובחרים, כיוון של"מתוקה" יש שירות רום-סרוויס הפועל בכל תל אביב ומציע את המאפים או העוגיות בהגשה דקורטיבית עד למשרד, לישיבה החשובה או לבית, לאירוח האלגנטי.
אנחנו יצאנו מסרט ודווקא התאים לנו להתיישב לאכול. המקום עצמו מזמין בצבעים ובעיצוב ועושה כיף עוד לפני שהאוכל מגיע. אכלנו קיש ברוקולי עדין ונעים וסלט עשיר ועסיסי ובחרנו שני קינוחים, כי אם כבר יושבים במתוקה אז לא מתקמצנים על המתוק. שחר אכל פאדג' שוקולד שהוא כמו הבפנים של הפונדנט בלי העטיפה, ואני התעלפתי מעוגת טארט שזיפים, שהייתה הכי ביתית ומתוקה שיכולה להיות. שמענו שהרבה זוגות צעירים מזמינים את הקינוחים של מתוקה כמנות אחרונות לבופה החתונה שלהם ואנשי עסקים בכל העיר מארחים אורחים רמי מעלה בעזרת המיני-קישים הנהדרים. לאחרונה, קיבל העסק תעודת כשרות, סגר את שעריו במהלך השבת ומעתה הוא יכול להיות פתרון גם לציבור הדתי. לא משנה כל כך אם בבית, במשרד או בבית הקפה, מתוקה משאירה לכם טעם מתוק בפה. הכל ניתן להזמין גם דרך האתר המתוק: www.metuka.co.il.
מתוקה
הארבעה 2, 03-5611511
מרכז וייצמן, 03-5611511