לחם בשר הרצליה

הטאצ' של נוצ'


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לעיקריות אכלנו אנטרקוט ומנת מיני ריבס, ונהנינו מאד משתיהן. האנטרקוט היה עשוי כהלכה ולווה בפירה תפוחי אדמה, ובשר הריבס היה רך ונפלא, והוכרז כמנצח. את המנות העיקריות המשכנו ללוות במנות הראשונות שעוד היו על שולחננו, משלבים טעמי מזרח ומערב שהוסיפו לארוחה גוון מרתק

לצאת מהעיר זה תמיד נחמד. בבת אחת יורדים מאיילון ונכנסים לשקט של הרחובות המטופחים של רמת השרון. יש משהו מרגיע בפרברים האלה, בשפע של מקומות החניה שהעין התל אביבית לא רגילה בהם. אחרי שחנינו באופן מפתיע ממש מול מסעדת נוצ', ירדנו נעם ואני וצעדנו לכיוון המסעדה המעוצבת. גשם בדיוק התחיל לרדת ונוצ' נראתה כמו מקום מפלט מושלם מפני הקור והרטיבות.

נוצ' היא מסעדה חורפית, חמימה בעיצוב ובניחוחות שלה. הרושם הראשוני הוא של מסעדת סושי ונודלס, אבל בהמשך ביקורנו התרשמנו שלנוצ'- בנוסף לשני אלו- יש עוד הרבה מה להציע.
למנות ראשונות אכלנו את מנת החציל האינדונזי, שהיתה טובה באופן יוצא דופן. לצידה, בחרנו קומבינציית סושי, כך שיהיה קצת מכל דבר, והתלהבנו במיוחד ממנת הפוטומאקי נוצ' המוגשת חמה, עשויה מסושי סלמון, סלמון טמפורה, קאמפיו וטמאגו העטופים בפנקו עם ספייסי מיונז וטריאקי. בלענו הכל בתיאבון עד שהגיעו המנות העיקריות.

בנקודה זו הפתיעה אותנו נוצ', על אף שגם עד אז הוכיחה את עצמה במנות ראשונות ובמנות העיקריות כמסעדה שלוקחת את הסועד למקום אחר לחלוטין. אכלנו אנטרקוט ומנת מיני ריבס, ונהנינו מאד משתיהן. האנטרקוט היה עשוי כהלכה ולווה בפירה תפוחי אדמה, ובשר הריבס היה רך ונפלא, והוכרז כמנצח. את המנות העיקריות המשכנו ללוות במנות הראשונות שעוד היו על שולחננו. השילוב בין טעמי המזרח והמערב נתן את הגוון המיוחד והמרתק של הארוחה.

בחוץ התחזק הגשם וממש לא רצינו לצאת החוצה, אז ביקשנו מנה אחרונה. הקינוח המקורי שנחת על שולחננו חיש קל היה פירמידת קרם ברולה עם בצק פילו ובננות ברוטב קרמל וחלב קוקוס. ליקקנו את המנה משני צידיה עד תום. יופי של קינוח שלא נתקלים בו לעתים תכופות, עם טאצ' מיוחד ומורגש.

אחרי הקינוח והקפה, הסתכלנו בדאגה החוצה רק כדי לגלות שהגשם עדיין יורד. היה מאד חמים ונעים בנוצ', אבל צריך ללכת הביתה. איזה מזל שאנחנו ברמת השרון, המכונית חונה ממש קרוב.

נוצ'
הסייפן, 31, שכונת נווה רסקו, רמת השרון
טלפון: 03-5403333

לחם בשר הרצליה אירועים חדש