מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

זכרונות מעירק


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

בלב השוק של שכונת התקווה שוכנת לה מסעדת דוד חביב. המסעדה הכשרה מתמחה באוכל עיראקי וביתי. למסעדה קיים סניף קרוב ( רחוב האצל 68), דאלאס דוד חביב, שהוא בהכשרת בד''צ בית יוסף (עטרה), ובה 100 מקומות ישיבה.

הכניסה למסעדה היא כמעט בריחה מהמולת וריחות השוק, והמראות המכסות את קירות המסעדה מקנות תחושה של נוחות ונפח רב. האוויר גדוש בניחוחות בישול של אוכל ביתי איכותי.

מייד כשהתיישבנו הוגשו לנו מבחר סלטי הבית (7 ש''ח) ופיתות עיראקיות טריות. כמו כן הזמנו צלחת חומוס (15/8 ש''ח). הסלטים מגוונים, טעימים מאוד, ורובם פיקנטיים כמסורת המטבח העיראקי.

בעוד אנו עסוקים בסלטים ובתפריט, סיפרו לנו שהמסעדה קיימת כבר כ-50 שנה, ודיברנו עם יוסי, דור שלישי שעובד במקום. יוסי סיפר לנו על האווירה והאנשים, וגם הראה לנו את הקירות המלאים תמונות של מפורסמים מתקופות שונות שביקרו, אכלו, ונהנו.

למנות עיקריות, הזמנו קובת בורגול (12 ש''ח) וקובת אורז (12 ש''ח), כל אחת מהקובות תופסת צלחת מפאת גודלה, והטעם – פשוט מצוין. כל מי שלא אכל קובה עיראקית טובה מימיו – פשוט חובה. בנוסף, הפצירו בנו להזמין קבב (13 ש''ח), שהוא מנת הבית, אשר קיים את כל ההבטחות בקלות, ושיפודי פרגית (13 ש''ח) מצויינים. כמו כן הזמנו שיפוד של בשר אדום (16 ש''ח), רק כדי לוודא שיודעים להכין אותו, ולא התאכזבנו.

אם אתם בשוק או באזור – מומלץ לקפוץ לביקור אצל דוד ובניו.

בילוי נעים !

מסעדת דוד חביב מס' 1
מבשר 19, שכונת התקווה, תל אביב
טלפון: 050-5571506, 03-6870743, 03-6885704