לחם בשר הרצליה

פיצה מקפיצה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לא רק החצב פורח בסתיו, גם שירותי הטייק-אווי. ארבע אופציות מומלצות לפיצה בטייק אווי או בישיבה במקום

פיצה רוני
יש כל מיני גרסאות לפיצה, יש הדוגלים בפיצה דקיקה כנייר כמו באיטליה ויש שאוהבים פיצה בעלת בצק עבה, רך ותפוח, כמו באמריקה, שכבר מזמן ניכסה את הפיצה כמאכל הלאומי שלה. בפיצה רוני מכינים גרסת ביניים, כזו החביבה על הישראלים, אבל יש מנה אחת שבה מקבלים שכבת בצק כפולה: זו הפיצה קלצונה, ואריאציה על המאפה האיטלקי שעשויה משתי שכבות בצק שבתוכן רוטב פיצה, גבינות צהובות ותוספות.
כבר 12 שנה שמכינים בפיצה רוני פיצות ואחרי פרק זמן כזה אפשר כבר להגדיר את המקום כמוסד.
פיצה רוני
כיכר היהלום 15, מעלה אדומים
טלפון: 02-5356999 02-5355650

פיצה פצה
מה לא סופר ונכתב על המפעל היפה של סוזאנה ושלומי סלומון, שמעסיקים צעירים מוגבלים ומאפשרים להם וללקוחותיהם להרחיב את הספקטרום של הנורמליות וההומניות למשהו קצת יותר אנושי שיכול להכיל את רובנו אם לא את כולנו. שלא לדבר על הפיצה, קלצונה, פוקצ'ה ושאר מאפי המטבח האיטלקי המדהימים שיוצאים שם מהתנורים ללא הפסקה. אז אמנם זהו טור על פיצה, אבל אם אתם כבר שם, נא הוסיפו למגש שלכם גם מנת קלצונה חצילים עם ביצה קשה (או פוקאצ'ה עם אותו מילוי). המחירים ממילא כל כך סבירים, שאין מה להתלבט.
מכתבי תודה אפשר לשלוח לכתובת האי.מייל של האתר.
פיצה פצה
אבן גבירול 102, תל אביב
טלפון: 03-5241122

לה טוסקנה
בין מרק המינסטרונה לסלט הפרימוורה מסתתרת בתפריט של מסעדת לה טוסקנה הרעננית גם פיצה. פיצה טוסקנה, כמובן, שהיא פיצה איטלקית דקת בצק עם שלוש תוספות. כיבוד מושלם להפסקה איטלקית באמצע היום או לארוחת ערב עם הילדים (ואפילו מזינה למדי, ראוי להוסיף). וכמובן שאפשר תמיד להמשיך לפסטה, ממש כמו בטוסקנה.
לה טוסקנה
הסדנא 3, א.ת., רעננה
טלפון: 09-7420754

ביתא פיצה
יחד עם הסתיו מתחילה גם שנת הלימודים הסטודנטיאלית שצופנת בחובה אינספור פיצות. בשני סניפי ביתא פיצה שבתל אביב, יודעים שסטודנטים הם קהל חשוב לפיצריה ומצ'פרים אותם בפיצה ענקית שנייה במתנה על כל הזמנה של פיצה ענקית עם שתי תוספות שמחירה 74 ₪. המבצע לסטודנטים ולסגל האקדמי בלבד ועם הצגת תעודת סטודנט או תעודת סגל לשליח. עוד סיבה להירשם ללימודי תואר שני.
המבצע עד ה-30.11.06.
ביתא פיצה
לילינבלום 21, ונמל תל-אביב.
טלפון : 1599-50-9090

לחם בשר הרצליה אירועים חדש