מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

ואקירו, ממחר דיאטה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אנחנו ביקשנו עוד פויקה- זהו תבשיל קדירה דרום אפריקאי המתבשל בסיר ברזל עבה עם ירקות שורש, ובואקירו הוא מוגש בטעם עדין של יין משכר.

היה קשה לשכנע את חברה שלי לבוא איתי לארוחת ''אכול כפי יכולתך'' בואקירו, מסעדת הבשרים הירושלמית. רק השבוע היא התחילה דיאטה, ועשרה סוגי בשרים ללא הגבלה המוגשים בזה אחר זה אל הצלחת שלה הם אולי בדיוק מה שהיא הייתה רוצה, אבל יודעת שאסור לה. ובכל זאת, חיים רק פעם אחת, ומי מסרב להזמנה לארוחת ערב במבנה ירושלמי יפה, באווירה של תחילת הסתיו? לא היא.

התיישבנו, אם כן, וקיבלנו את ההסבר הקבוע על ואקירו מפי המלצרית, שהכינה אותנו לבאות. המחיר קבוע, והסועד מקבל שולחן סלטים, לחם הבית ועשרה סוגים שונים של בשרים אותם פורסים לו הישר לצלחת, כל בשר בתורו. מתחילים עם הקל, כנפי עוף ונקניקיות צ'וריסו לא חריפות. לאט לאט עוברים גם לבקר כבוש ולפרוסת רוסטביף, השעה עוברת וכבר נתח הודו מפואר מוגש לנו, ואחריו גם טעימה מתבשיל הפויקה ומעדן רולדת כבש הממולאת בפירות יבשים. אחרי שטעמת עשרה סוגים, אתה מוזמן בהחלט לומר למלצרית ממה הכי נהנית ותקבל עוד. ככל יכולתך, ללא הגבלה. אנחנו ביקשנו עוד פויקה- זהו תבשיל קדירה דרום אפריקאי המתבשל בסיר ברזל עבה עם ירקות שורש, ובואקירו הוא מוגש בטעם עדין של יין משכר. יכלנו לבקש עוד ממה שרצינו, אבל עשר החתיכות שקיבלנו כטעימה מלאו אותנו כמו ארוחה שלמה.

למי שלא מעוניין באופציה הזו, מוצעות עסקיות צהריים וגם עסקית ערב אחת. בעסקית כלול גם קינוח, אותו אפשר לבחור מבין מספר קינוחים מפתים: עוגת לימון, קרם שזיפים, סופלה שוקולד ועוד. אנחנו קינחנו בסופלה, וחברתי היקרה סיכמה ואמרה שהיא לא מצטערת על ההחלטה לבוא. ממחר דיאטה.

ואקירו
הנביאים 54, ירושלים
057-7563343