מקסים בספגטים מקסים


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

הקטנה בחרה בפיצה מתוך תפריט הילדים החמוד שהוא בעצם חוברת ציורים שכריכתה משמשת כתפריט. היא אמנם קצת התקשתה להיפרד מאתי, מפעילת הילדים, אבל התרצתה לעשר דקות של פיצה ואז שוב נעלמה

לפני שנים רבות חיו בתל אביב זוג אנשים צעירים. מדי שבת היו נעקרים ממטותיהם באטיות רגע לפני שמטבח ארוחות הבוקר במסעדות החליף משמרת עם קו התבשילים של ארוחות הצהריים, מממשים את זכותם לטבול את הרך של הלחם בצהוב הנוזלי של הביצה, לכרסם סלט טרי חתוך דק דק ולהתענג על פנכות גבינה וריבה. מדי שבת העיבה רק עננה קטנה אחת על שמחתם השלמה. השעה 12 הארורה שלאחריה לא הוגשו ארוחות בוקר בעיר המעתירה. ''למה הבוקר כל כך קצר?!'', תהו בשקט ובקול גדול. בעייתם הסתיימה באופן מפתיע ובלתי צפוי: נולדו להם ילדים. או אז היו נעקרים ממיטתם כבר בשעה חמש בבוקר ושמחת ארוחת הבוקר הנינוחה נשכחה כלא הייתה. מי רוצה לטבול לבן של לחם בחלמון כשעדת תינוקות מייללת סביבו, ובכלל, כשקמים בחמש בבוקר, כל מה שנשאר מהבוקר בשעה 12 הוא זיכרון רחוק, רחוק, רחוק.

שנים חלפו.
בוקר שבת אחת צלצל הטלפון:
שרון: ''אתם באים לארוחת בוקר?''.
אני: ''עם הילדים?''.
שרון: ''בטח, במקסים''.
אני: ''עם הילדים? מה כל כך מקסים בזה? הם לא אוכלים כלום, רק פיתה''.
שרון: ''ספגטים מקסים. יש להם שם פעילות לילדים''.
אני: ''כן בטח. טוב מתי?''.

וכך הכרנו את אתי.
אתי היא מלכת הילדים של ספגטים-מקסים וזה אומר שאתם מגיעים לארוחת בוקר, יושבים בסבבה של החיים שלכם במקום המעוצב מקסים, ממוזג וטעים, בעוד הילדודס נשאבים לחצר עם אתי ופשוט נעלמים.

הזמנו ארוחת בוקר ים תיכונית של ביצים, גבינות זיתים, סלט חתוך קטן, לחם טרי טרי עם ריח של אבן טאבון וארוחת שקשוקה ומוצרלה. הכל טרי, טעים ופשוט, משודרג בטעמו המשובח של שקט ונינוחות.

הקטנה בחרה בפיצה מתוך תפריט הילדים החמוד שהוא בעצם חוברת ציורים שכריכתה משמשת כתפריט. אמנם קצת התקשתה להיפרד מאתי, אבל התרצתה לעשר דקות ואז שוב, נעלמה.

''מתי נחזור לכאן?'', שאלה הקטנה (כדי לשחק עם אתי כמובן, לא כדי לאכול חלילה).
''בשבת הבאה מותק, בשבת הבאה''.

ספגטים
קינג ג'ורג' 48, מתחם ''האוזן השלישית'', תל אביב
טלפון: 03-6207666