גוסטו- גן עדן בגני תקווה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

שתי המנות היו טעימות מאוד, והוסיפה לשמחה פוקצ'ת הבית – פוקצ'ה שנאפית במקום עם שמן זית ועשבי תיבול. המנה מוגשת עם מטבלי סילאן, פסטו, וטחינה.

צמוד לתיאטרון גני-תקווה נמצאת מסעדת גוסטו שבה השף אלי שרון מכין את מטעמיו. תחילה הוגשה לנו מנת אנטיפסטי (34 ש"ח) – צלחת רחבה שבמרכזה כדור מפתה של גבינת שמנת וסביבו מבחר גדול של ירקות קלויים. מנה נוספת, פריכוני רביולי (24 ש"ח), היא מנה של חתיכות רביולי גדולות שמרקמן פריך מאוד, מוגשות על מצע חסות ולצידן רוטב חמוץ/מתוק.

שתי המנות היו טעימות מאוד, והוסיפה לשמחה פוקצ'ת הבית (21 ש"ח) – פוקצ'ה שנאפית במקום עם שמן זית ועשבי תיבול. המנה מוגשת עם מטבלי סילאן, פסטו, וטחינה.

ראשונה מבין המנות העיקריות הגיעה מנה של ספגטי נוסח השף (43 ש"ח). המנה היא כמות גדולה של פסטה ברוטב של פונגי ופומפדור. תוספת של פלחי תפוח אדמה, ופטריות ובצל מוקפצים בסויה, מהווים חידוש מהנה ומעניקים למנה טעם ייחודי.

מנה של סלט פלורנטין (41 ש"ח) חיכתה לנו. סלט טעים שמורכב מגזר, פטריות, תירס, עגבניות שרי, כל זאת על מצע רוטב דג'נס, גבינה צפתית ומטבל תרד חם על מצע עלי חסה, ומעוטר בשקדים קלויים.

מנה עיקרית נוספת, אסקלופ סלמון (63 ש"ח), המשיכה את רצף המנות המצויינות. נתחי סלמון בגריל ברוטב יין לבן, שום, לימון ושמנת מוגשים עם תוספת לבחירה, אנחנו קיבלנו צלחת גדולה של אורז וירקות קלויים. אם לא היו אומרים לי אחרת הייתי חושב שקיבלתי מנה נוספת בטעות...

קינוח של אגסים שיכורים (32 ש"ח) היווה סיום מוצלח לערב מהנה. מנה של אגס גדול מושרה ביין אדום ממותק, בתוספת גלידת וניל, וכדור קצפת השאירה טעם של עוד.

בילוי נעים !