לחם בשר הרצליה

שניים פלוס אחד


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

רגע לפני סוף החופש הגדול, ארבע מסעדות שמציעות דילים מיוחדים לארוחות עם הילדים

צ'ויה
בצ'ויה האסיאתית חותמים את מבצע ''ילדים אוכלים חינם'' שהתקיים בשבועות האחרונים (לילדים מתחת לגיל 6) ובסוף השבוע האחרון של החופש עוד מגדילים לעשות ומוסיפים צ'ופר גם להורים - כוס צ'ויה על חשבון הבית בהזמנת כל ארוחה. תודו שאחרי החודשיים האחרונים מגיע להם.
בין מנות הילדים בתפריט יש אודון בקר (אטריות אודון עם רצועות בקר, חלב קוקוס, קארי אדום ובצל פריך), נודלס עוף עם ירקות, נודלס ירקות, ושניצל פנקו עם אורז לבן ורוטב צ'ילי מתוק עם אננס.
להורים ולסועדים נועזים יותר, מומלץ לטעום את מנות הדגל של המטבח הקיסרי: ברווז פריך עם מנדרין פנקייק, מושו בקר ועוד.
צ'ויה
קרמינצקי 2, פינת רחוב יגאל אלון , תל אביב
טלפון: 03-5626665

שירל'ה
שירל'ה היא מסעדה צמחונית הוליסטית בשכונת פלורנטין בת''א, שידידותיות לילדים חרותה על דגלה דרך קבע ולא רק בחופש הגדול. מדובר במודעות ובתשומת לב לצורכי משפחות צעירות בפרטים כמו אזור חנייה לעגלות למשל, או מנות מיוחדות ואהובות על ילדים (ואמותיהם) כמו לביבות בטטה, פתיתים מקמח מלא ועוד. בנוסף להפעלות לילדים שמתקיימות שם מעת לעת יש גם משחקייה עם לוח גירים מגנטי ומגנטים, חצר עם תוכים! סוכה ומרחב השתובבות. אם לא ביקרתם שם עדיין, זו בהחלט אחת האטרקציות החביבות לילדים בתחום הקולינרי בלב הכרך.
שירל'ה
ידידיה פרנקל 18, פלורנטין, תל אביב
טלפון: 03-6812010

סימפל
בנוסף לדיל המצוין שנותנים בסימפל למשפחות שמגיעות לאכול במסעדה על טפן – מנת ילדים חינם על כל מנה עיקרית של מבוגר – היתרון הגדול של המסעדה למשפחות הוא רחבת הכניסה הגדולה. במרחבים הגדולים, במושגים עירוניים, אינסופיים ממש, יכולים הילדדוס להתרוצץ ולפרוק את מצבורי האנרגיות שנטענו בשבועות האחרונים של ההסתגרות באקווריומים הממוזגים. אגף הפסטות בתפריט יספק מבחר נאה של אפשרויות הסעדה לילדים ולהרפתקנים שביניהם יש מנות כמו מניפת אנטרקוט, חזה עוף צלוי והמבורגר.
המבצע על מנת ילדים חינם חל בימים ראשון-חמישי החל מ-18:00, ובסופי שבוע החל מ-12:00 וכולל ילדים עד גיל 10 בישיבה במסעדה בלבד.
סימפל
ראול ולנברג 24, תל אביב
טלפון: 03-6494902

בלה ונציה
ילדים אוהבים פסטה אולי יותר מכל דבר אחר ותמיד נוח לאכול איתם במסעדות איטלקיות, מה גם שהפסטה על הערכים הפחממתיים הגבוהים שלה, משרה מהר מאוד רוגע של שובע בקהל הצעיר, מה ששווה הכל. כל זה, בנוסף לעיצוב האיטלקי היפה של המקום, מגדילים את הסיכויים לחוויה מוצלחת לכל המשפחה.
בלה ונציה
החרש פינת משכית 27, בית קורקס, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9506562

לחם בשר הרצליה אירועים חדש