מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

תנו לעצמכם מתנה לחג


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

כינרת הראל ביקרה במפעל השוקולד שוקונוי בנתניה, המעסיק צעירים מוגבלים, וחזרה נלהבת ועם המלצה חמה לקראת החגים: קנו את השוקולד המשובח של שוקונוי באריזה אישית מקורית

חם והביל מכדי להאמין, אבל ראש השנה אוטוטו פה. עניין של שבועות וכולנו נתבשם מרוחות ערב קרירות ומצב רוח סתווי. אצל חלקנו לפחות, לשני אלה מצטרפות גם מחשבות טורדניות בעניין מתנות לחג. מה נקנה ולמי, כמה זה יעלה ואת מי אסור בשום אופן לשכוח.

נקודה אחת שלא תמיד נותנים עליה את הדעת היא אצל מי נקנה, כלומר איפה נשאיר את כספנו, סכום לא קטן בדרך כלל ואת מי נחזק על הדרך. תמיד מומלץ לשלב מצווה במצווה, זה עושה טוב על הנשמה, זה מזכך את הקארמה ולמאמינים גדולים יותר, אפילו קונה מקום בגן עדן. במקרה הנוכחי, ולאור מה שקרה בארץ בחודשיים האחרונים, המלצתנו היא לתעל את קניות החג למטרה טובה. ישנם למשל אינסוף יקבים קטנים בגליל שאפשר לתמוך בהם בעזרת קנייה לחג, מחלבות בוטיק וגם שוקולטיירים.
מפעל שוקונוי לא נמצא בצפון, רק בנתניה, אבל כמפעל המעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים, שכולו יוזמה פרטית, הוא בהחלט ראוי למקום של כבוד ברשימה.

שוקונוי הינו מפעל משפחתי למוצרי איכות בתחום השוקולד. הקימו אותו יפה ומוטי נוי, בשנת 2002, כדי ליצור מקום עבודה לבנם בעל הצרכים המיוחדים ולחבריו, לספק להם תעסוקה יצירתית בסביבה ידידותית ובתנאי עבודה הוגנים, ''תוך שמירת כבודם ומיצוי יכולתם האישית''. אחרי 4 שנות עבודה, יש לפרלינים שלהם מעריצים בכל העולם (וגם באתר הזה).

בנוסף לרמה הגבוהה של השוקולדים של שוקונוי, למבחר הגדול של הטעמים ולשילובים המלהיבים (יש להם פרלינים ממולאים בפסיפלורה, תות, בננה, לימון, קפה, אגוזים, מי ורדים, הל, נענע ועוד שפע של טעמים), אחד השירותים המיוחדים שמספק המפעל ללקוחות פרטיים ועסקיים, הוא הטבעת לוגו או כיתוב אישי על גבי הפרלינים והאריזות. כך אפשר בין היתר להדפיס על האריזות צילום משפחתי או אישי בתוספת ברכה ולהפוך את הבונבוניירה האיכותית למתנה אישית מקסימה.

• השוקולד של שוקונוי כשר וחלבי בהשגחת הרבנות הראשית נתניה.
• ניתן לקיים סיורים במפעל.

שוקונוי
הצורן 1, אזור התעשיה נתניה
טלפון: 09-8851501