לחם בשר הרצליה

עסקית מתגמלת - בוסטון פיש&גריל


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

אם התסריט הקבוע של הנופשים באילת הוא שתי משפחות בחופשה שמתלבטות איפה לאכול כשהילדים לוחצים על מזון עתיר פחמימות ומטוגן (''מקדונלד'ס! מקדונלד'ס!''), הנשים על סלט ירוק עם רוטב ויניגרט והגברים על סטייק עבה ומדמם - בוסטון תספק את כולם, ובכל זאת, תתגאה במיוחד במאכלי הים שלה

כשנכנסים למסעדה באילת ישנו תמיד החשש שמא זו עוד אחת מהמסעדות שרואות באורחיהן לקוחות חד-פעמיים ונוהגות איתם בהתאם. מסעדות תיירים, במילים פשוטות. כאלה שבעליהן יודעים שהסיכוי שתחזור לשם מחר הוא נמוך והסיכוי שתבוא שוב בחודש הבא, נמוך אפילו יותר. בתחושה החשדנית הזו נכנסנו למסעדת ''בוסטון פיש אנד גריל'' שבטיילת רויאל ביץ', חלפנו על פני רחבה מקורה, אסתטית ויפה עם ריהוט גן איכותי , המשכנו לתוך המסעדה והתיישבנו.

הסתכלנו סביב וניסינו להבין לאן פנינו מועדות. הקונספט של המסעדה קצת מבלבל: ברגעים הראשונים לא ברור אם זו מסעדת צהריים משוחררת או מסעדת ערב מעונבת. אנו הגענו ממש בתפר בין שני הסרוויסים, כך שיכולנו עדיין להזמין ארוחה עסקית בחצי ממחירי הערב ועם זאת, האורות כבר היו מעומעמים עבורנו, כך שהאווירה כבר התחממה. בשעת ביניים זאת גם ישבנו לבד, רק אנחנו והשולחן.

בוסטון מתהדרת במנות הים שלה אך כמו רוב המסעדות באילת אפשר למצוא בתפריטה מנות מכל העולמות ואין בו ניסיון להיצמד למטבח אחד מסוים.
אם התסריט הקבוע של הנופשים באילת הוא שתי משפחות בחופשה שמתלבטות לאן ללכת לאכול בעוד הילדים לוחצים על מזון עתיר פחמימות ועדיף שיהיה מטוגן (''מקדונלד'ס! מקדונלד'ס!''), הנשים על סלט ירוק עם רוטב ויניגרט והגברים על סטייק בעובי של אורך שיני המזלג ועדיף מדמם - בוסטון תספק את כולם ובכל זאת, תתגאה במיוחד במאכלי הים שלה.

אי לכך הזמנתי אני עסקית של מיקס פירות ים. זוגתי בחרה בעסקית פרגיות צלויות (ירך פטם) ברוטב טריאקי שהוגשו על פירה בטטה. במסגרת העסקית, קיבלתי לפני המנה מרק חצילים עם גבינת פטה ושמן זית, שהיה עדין מאוד וישראלי. רק אחרי הביקור שלנו בבוסטון גריל אנד פיש,הבנתי משיחות עם חברים שזהו מרק חובה.

מיקס פירות הים היה נהדר. מנה גדולה עם מרכיבים איכותיים כמו גבינת רוקפור, נגיעה של פסטיס ועוד חומרי גלם ערבים לחיך. מצאנו שלא חוסכים בבוסטון.
זוגתי דיווחה על טעם אסיאתי ברוטב הפרגיות, מתקתק אבל עדין שמשאיר גם לבשר מקום לביטוי. פירה הבטטה היה נחמד אבל אישית אני מעדיף את הבטטה בצורות אחרות.

בסוף הארוחה כבר היה לנו ברור שבוסטון דווקא רוצה שהלקוחות שלה יחזרו שוב ושוב. בין הדברים שהוכיחו לי את זה סופית היו כמה שניסיתי להקשות כדי לקבל חיוב על כל מיני ניג'וסים קטנים שלי - נכשלתי. לא קטנוניים איתך ויעשו הכול כדי שתחזור בביקור הבא שלך באילת אפילו אם זה יקרה בעוד שנה.

המסעדה פתוחה כל יום, 12:30-24:00.
עסקית צהריים מוגשת במסעדה כל יום, לא כולל שישי ושבת עד 18:00.
מחיר ארוחה עסקית, 49 - 79 ₪ מחירי תפריט הערב, מנות ראשונות: 49 ₪, עיקריות, 70-90 ₪. מנות ילדים 50 ₪.

בוסטון פיש אנד גריל
טיילת רויאל ביץ', אילת
טלפון:08-6333007

לחם בשר הרצליה אירועים חדש