הפלוסים של פסטה פלוס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

 בחרנו בשתי מנות עם בטטה, למרות שכל אחת מהן הייתה שונה לחלוטין מהאחרת. זה בדיוק הכיף בפסטה פלוס ..

החמסין נשבר ורוח קלה מן הים הוציאה אותנו מהבית ולקחה אותנו לטיול רגלי בעיר, טיול שהסתיים למרגלותיו של מגדל שלום במסעדת ''פסטה פלוס''. מקום קטן שבצהריים מאכיל את יושבי המשרדים המרובים של הסביבה ולעת ערב משנה פניו למסעדת פסטות חביבה. נעים לשבת על הבר הנאה שבתוך המסעדה ונעים גם לשבת בחוץ, כשכבר אין שמש קופחת והקירבה לים מורגשת, בניחוח ובבריזה.
פתחנו בפנצנלה- שהוא סלט קרוטונים צבעוני. מדובר במספר טוסטים פריכים ומתובלים שמגיעים עם שלל הפתעות ורוטב נהדר. לצידו נהננו גם מסלט ירוק, שפשטותו ורוטב הויניגרט המשובח שלו שבו את ליבנו. המשכנו אל המנות העיקריות, הפסטות, בתאבון רב.
שתינו אוהבות בטטות ולכן בחרנו בשתי מנות עם בטטה, למרות שכל אחת מהן הייתה שונה לחלוטין מהאחרת. זה בדיוק הכיף בפסטה פלוס: בר הפסטות מאפשר בחירה בין סוגי הפסטה (פנה, פסטה ארוכה או רביולי, לדוגמא) והרכבת הרוטב במקום משלל הרכיבים האפשריים. אני בחרתי רביולי בטטה ברוטב שמנת, ויסמין אכלה פנה ברוטב מורכב יותר. היו בו פסטו, שמנת, קצת בטטות, פטריות ועוד הפתעות. אין סוף לשילובים שאפשר לבצע.
ראינו בתפריט הערב מנה בשם ''המבורגר טונה'' והסתקרנו, ושמענו על המבורגר העשוי מבשר טונה הטחון במקום עם תוספות וטעם חד פעמי.

קינחנו בכדורי שוקולד לבן מצופים בקקאו ובספל קפה מהביל בעיצוב חדשני ומעניין במיוחד, ששווה להזמין קפה רק כדי לתרגל את האחיזה בו. יותר מאוחר המשכנו את הקינוח עם סיור רגלי עד לים ובחזרה, וסיכמנו עוד ערב קיץ משביע.