מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

שעשועי בצק ברולדין קידס


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   קל מאוד למצוא את מרכז המבקרים של רולדין במושב קדימה. פשוט הולכים אחרי הריח. בחופש הגדול מתקיימות במרכז סדנאות אפייה לילדים וסיורים בעקבות הרוגלעך, הקרואסונים וכדורי השוקולד

בלב פרדסי השרון, במושב קדימה הירוק והשקט, נמצא מרכז המבקרים של רולדין הכולל קונדיטוריה המתפרשת על שטח של 3,600 מ''ר. עד כה ביקרו במרכז כ- 10,000 איש (!), שהשתתפו בסדנאות האפייה בעבודת יד להורים ולילדים.

קל מאוד למצוא את המרכז: כבר בכניסה למושב עולים ריחות המאפים ומתווים את השביל המתוק והמפתה עד לשערי הקונדיטוריה. הביקור במקום כולל סרטון קצר על ההיסטוריה של הקונדיטוריה הותיקה ואחריו הצצה על המאפייה דרך חלונות באורך 10 מטרים. דרך חלונות הענק אפשר לעקוב אחרי האופים של רולדין: בכל תחנת אפייה עומדים כמה גברים ונשים, כשהאחד מגלגל רוגלך או קרואסונים, השני מערבל את הקמח במערבל ענק, השלישי מכין קישוטי שוקולד והרביעי מכניס מגשים גדולים לתנורי ענק.

בקונדיטוריה המרכזית והחדישה ניתן לצפות גם בהכנה הידנית של הבורקסים, גלגול הקרואסונים, הכנת השוקולד, בתנורי הענק המאחסנים 120 תבניות בו זמנית כל אחד! ובמערבלים הענקיים שבוחשים 120 קילו קמח בו זמנית!.

אבל הכיף האמיתי מתרחש בחדר המבקרים. שם, על שולחנות העבודה, ממתינים לילדים ולהורים בצק ותבניות להכנת עוגיות חמאה, מרקיז שוקולד, וכדורי שוקולד, הכל בהדרכה אישית של השף, ואת הכל, מיותר לציין, אוכלים במהלך הביקור ובסופו.

מרכז המבקרים של רולדין פועל במהלך כל השנה בימים ראשון-חמישי בין השעות 9:00-13:00. סיור יוצא בכל שעה עגולה.
מחיר לילד: 25 ₪, לבוגר, 20 ₪. הביקור כולל שתייה קרה/חמה ועוגיות שנאפו במקום על ידי המבקרים.
יש לתאם מועד לביקור מראש בטלפון: 09-8999032 / 052-5752657