מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בלק בר אן בורגר > ביקורות על בלק בר אן בורגר

ביקורות על מסעדת בלק בר אן בורגר

פרטים נוספים

סוג: Take Away, אמריקאית, בשרים, המבורגר
כתובת:
מתחם אלכסנדרה, יכין, נתניההצג על המפה

שי רוזנבלום - על מסעדת בלק בר אן בורגר 14/12/2015


הזמנתי take away מבלאק נתניה. בתחילה שצלצלתי ענו לי "בלאק נתניה נא להמתין" הניחו את השפורפרת וכך המתנתי 20 דקות עד שהתייאשתי. לאחר כ35 דקות בהם אני מנסה לחייג בשנית ולא תופס את המסעדה,הצלחתי לתפוס את המסעדה והבאתי את חוסר שביעות רצוני מכך שנראה כי שכחו אותי. הזמנתי את המשלוח ובאתי לאסוף את ההזמנה. בביתי נוכחתי לדעת שההמבורגר שהזמנתי יבש הגיע עם ירקות, כמות הציפס לטעמי אינה מספקת ל2 מנות ושתייה שהוסבר לי שמגיעה לי בארוחות ילדים לא היתה. התקשרתי למסעדה ענתה לי מלצרית שלקחה את ההזמנה למשמע תלונתי אמרה שלא היא ארזה את המנה וכי היא בודקת את העניין. בחזרתה אליי אמרה שארשום טלפון של אחראית ואנסה להשיג אותה. אמרתי לה שזה לא מקובל עלי. יש לציין שהרמתי את קולי והתעצבנתי גם למשמע התשובות אותן קיבלתי. לאחר כמה דקות שיחה עם המלצרית מלצרית אחרת לקחה את הטלפון אמרה שהמלצרית הקודמת בוכה. הסברתי לה כי אין זה אישי וכי כל התשובות אותן קיבלתי מקוממות ואין זה מעניינו של הלקוח מי ארז את האריזה ואין עלי לנסות לאתר את אחראית המשמרת. סיימנו את השיחה בצורה נעימה בה בין היתר אמרתי לה כי תאמר למלצרית הקודמת כי אין צורך לבכות וכמו כן שאחראית המשמרת תחזור אליי. סיפרתי את המקרה והבהרתי לאחראית המשמרת שאין ברצוני לקבל כסף וכל מטרת השיחה להביע חוסר שביעות רצון מהשרות. אחראית המשמרת אמרה שתמסור למנהל ונענתה כי אין צורך שיחזור אליי והשיחה עמה בהחלט מיצתה את העניין. יום למחרת קיבלתי שיחה ממנהל המקום שבראשיתה ננזפתי על כך שמלצרית בכתה בגללי הבהרתי למנהל כי לא זו היתה הכוונה וכי בהיותם מקבלי השיחות עליהם לקבל גם שיחות בהן לקוחות לא מרוצים ולמשמע התשובות שקיבלתי מן המלצרית הבעתי תרעומת.המשכתי לקבל שיעור בהתנהגות מן המנהל תוך שמציין כי הוא לוקח אחריות לנושא. סיימתי את השיחה כי איבדו אותי כלקוח וכי ההרגשה מן השיחה עימו אינה נעימה מה עוד שלא ביקשתי שיתקשר.
אנני נוהג לכתוב ולהתלונן בד"כ אך הגישה בה נהגו בבלאק וההרגשה אותה קיבלתי כלקוח היתה לא נעימה בלשון המעטה. ועל כך המלצה זו.
אוכל: 3 שירות: 2 אווירה: 0 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על בלק בר אן בורגר


אירנה - על מסעדת בלק בר אן בורגר 03/07/2015


הלכנו בעבר עם משפחה.
הזמנו לכולם מנות מכובדות. כל המנות הגיעו עם ירקות לא טריים. ממש אפשר היה לראות חסה לא יפה,עגבניות לא טריות. הזמנו גם סלט ירוק והחזרנו למלצרית בטענה שירקות לא טריים ושיעביר לשף.
לא שלא קיבלנו פיצוי גם סלט ירקות נכנס לחשבון !
ממש לא מתאים.
אנו ציפינו שיפצו אותנו במשהו או את ילדינו.כלום.
על סלט ירוק סירבנו לשלם.
הרגשה כללית נשארה לא נעימה
זו לא מסעדה כמו שהייתה לפני שנה.
ירדה ברמה.
חבל
אוכל: 2 שירות: 3 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על בלק בר אן בורגר


פיליפ הריס - על מסעדת בלק בר אן בורגר 29/08/2013

philiph32@gmail.com
נכנסנו למסעדה בנתניה לעסקית. בחרנו 2 מנות במחיר 65 ש"ח כ"א. הקציצות היו טובות אבל רק הם: כל השאר היה בנאלי לחלוטין: נתחיל מהסלט הירוק: כמה פיסות חסה שראתה ימים טובים יותר עם 2 עיגולי בצל.
הפירה היה בסדר - שוב שום דבר לא מיוחד.
הציפסים שנילוו היו כנראה קפואים שהועברו הפשרה.
הרוטבים: רוטב מתוק תאילנדי: מחירו בסופר 10 ש"ח
חרדל וקטצ'ופ מהבקבוקים. רוטב ברבקיו היה טעים, הרוטב החריף אש היה חם מאד.
השתיה מיץ תפוזים ובקבוק קולה היו הישר מארגז המשקאות.
מה מיוחד במסעדה הזו? אמנם השף בוקשטטר הופיע לכנראה מהמטבח אבל איני יודע אם יש לו יד ורגל במנות שהוגשו. שילמנו 130 ש"ח ויצאנו מאוכזבים.
אוכל: 2 שירות: 4 אווירה: 3 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על בלק בר אן בורגר