מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > טארטין > הוסף ביקורות על טארטין

הוסף ביקורת על מסעדת טארטין

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת טארטין בעיר בנימינה? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
במסעדת טארטין יש אופציה צמחונית, מסעדה כשרה, מתאים לילדים, ועוד ...

חוות דעת על טארטין

ע"י בל צר לנו שיצאתם בתחושה כזו מהמסעדה. מאחר והזוג אכל שתי ארוחות, חויב בהתאם.ברצוננו להעמיד את הדברים על דיוקם, הזוג לאחר שהובהר להם שמדובר בבופה, אכול כפי יכולתך פר סועד, העמיסו שתי צלחות גדושות ומלאות, אחת לכל אחד מהם וזאת על אף שהזמינו רק מנה אחת. כשהסבנו את תשומת לבם לעובדה שיהיה עליהם לשלם על שתי מנות, הגיבו בכעס והחלו לצעוק. צר לנו מאוד שהיה עלינו להתנהג עם כזאת התנהגות. זה המקום לציין שמדובר בהתנהגות חריגה שאינה מנת חלקם של ציבור לקוחותינו. עלות הארוחה היא 65 ש,ח לסועד. זה כולל-מיץ תפוזים, שתייה חמה, אכול כפי יכולתך ממנות הבופה שהן בין היתר מגוון רחב של סלטים, גבינות, לחמים, פסטות, ביצים,קישים, דגים, סושי ומתוקים. מניסיון מדובר בחוויה מהנה ועשירה עבור כל סועד. מוזמנים לבוא ולהתרשם, צוות טארטין :) אוכל: שירות: אווירה: עיצוב: ציון כללי: מעולה!