מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > חטאים מתוקים > הוסף ביקורות על חטאים מתוקים

הוסף ביקורת על מסעדת חטאים מתוקים

אתר 2eat.co.il רוצה לשפר את חווית הבילוי במסעדות, בתי קפה ברים או פאבים בהם אתם מבלים.

המלצתכם תוכל לסייע לשפים ובעלי המסעדות, בתי הקפה, הבארים, והפאבים לשנות ולשפר את חווית הבילוי לכפי שהייתם רוצים, ובנוסף להשפיע על גולשים שטרם ביקרו במקום.

כתיבת ביקורות באתר כפופה לתקנון האתר ולחוקי המדינה.

לא יעלו ביקורות הכוללות אחד או יותר מהבאים: שפה גסה, התייחסות ישירה לעובדי מסעדה או בעליה, קישורים, אזכור מסעדה אחרת. לצורך הטיפול בביקורות הגולשים מתבקשים להשאיר שמות ופרטי התקשרות בשדות המתאימים. איננו מפרסמים ביקורות שנדרשנו להסירן, אך אנו משתדלים לקשר בין המסעדה למתלונן על מנת ליישר ההדורים. איננו מאפשרים העלאת "מתקפת ביקורות" על אותה מסעדה, או צרור ביקורות שליליות על מגוון מסעדות היוצאות ממחשב זהה.

פרטים אישיים

דירוג אוכל
דירוג שירות
דירוג אווירה
דירוג עיצוב
ציון כללי  
ביקורת חופשית עד 2000 תווים  

לתשומת ליבך:
הביקורות מתעדכנות באתר בימי חול בין השעות 08:30 - 15:00.
הביקורות אינן עולות מיד. ייתכן עיכוב מכתיבת הביקורת להצגתה באתר.

ביקרת לאחרונה במסעדת חטאים מתוקים בעיר רמת השרון? – זה המקום להוסיף חוות דעתך!.
פרטים נוספים על המסעדה:
מסעדת חטאים מתוקים מספקת שירות משלוחים. ב
במסעדת חטאים מתוקים יש אופציה צמחונית, איזור ללא עישון, ארוחת בוקר, ועוד ...
שעות פעילות:

חוות דעת על חטאים מתוקים

ע"י אלה חוות דעת אמיתית: באנו עם ציפיות נמוכות מאוד בגלל כל מה שקראנו והכל היה די אמת ההזמנה שלנו הייתה ל1130 והושיבו אותנו רק ב12(בלי שום התנצלות) . איך שהגענו קיבלו אותנו בצורה מגעילה ואמרו שלא נעמוד בפנים כי זה מפריע ושנחכה כי "יש יום מטורף" שכבר התיישבנו ניגשנו לבופה והוא היה ריק לגמרי וגם מלוכלך, עד שמצאנו מי לשאול מתי יהיה עוד אוכל הוא הסתכל עלינו ומשך בכתפיו ליקטנו את שאריות הג׳חנון והתיישבנו (במקום עבדה רק מלצרית אחת שגם היא בישרה לנו שהיא עובדת רק מהיום) לאחר מכן המצב השתפר כי הוסיפו אוכל (למרות שבכללי אין כל כך מבחר) אבל יש לציין שהוא היה מאוד טעים! למזלנו כבר שתינו קפה בבית כי הייתה שם מהומה סביב הקפה אף אחד לא קיבל והברמן היה עצבני וגם רב עם המלצרית בסוף מישהו (כנראה בעל המקום) פיצה אותנו בצלחת מתוקים כי חיכינו לטענתו בסבלנות ובשקט וכל שאר האנשים צעקו בסך הכל היה נחמד כי האוכל באמת טעים אבל לא נחזור שוב האווירה נוראית כל הזמן אנשים מתלוננים והצוות מתווכח איתם אוכל: טוב מאוד שירות: על הפנים אווירה: על הפנים עיצוב: לא משהו ציון כללי: בסדר