לחם בשר הרצליה

שקשק אותה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   היררכיית הציוד למטבח הביתי של הבשלן החובב היא ברורה למדי. את המקום הראשון והבלתי מעורער תופס סכין שפים קלאסי, מאלו שעולים מאות שקלים ומחזיקים חיי נצח. במקומות הבאים נמצאים הכלים שדרגתם משתנה על פי סוג המטבח וסגנונות הבישול המועדפים על הטבח אבל לכולם מקום של כבוד ברשימה: מחבת ברזל, סט סירים, קרש חיתוך, כוס מידה, משקל אלקטרוני, ושייקר, כמובן

היררכיית הציוד למטבח הביתי של הבשלן החובב ובעל היומרות היא ברורה למדי. את המקום הראשון והבלתי מעורער תופס סכין שפים קלאסי, מאלו שעולים מאות שקלים ומחזיקים חיי נצח. במקומות הבאים נמצאים הכלים שדרגתם משתנה על פי סוג המטבח וסגנונות הבישול המועדפים על הטבח אבל לכולם מקום של כבוד ברשימה: מחבת ברזל ראויה, סט סירים שכולל סירים בשלושה גדלים לפחות, קרש חיתוך מצוין, כוס מידה, משקל אלקטרוני, ושייקר, לערבוב מקצועי ונמרץ של רטבים לסלטים, לתבשילים ולמרינדות.

התכונות הנדרשות משייקר טוב הן רבות. שייקר ברמה הוא שייקר שאפשר לאטום בקלות והיטב (ולאורך זמן) ולשקשק בו ללא חשש ואז גם לשמור במקרר מבלי שידיף ריחות שום וחומץ סביבו. אם הוא גם יודע להיכנס למדיח זה בכלל טוב.

השייקר של חברת זיליס השוויצרית מיטיב לעשות את כל אלו ועוד. יש עליו סימני מידה כך שהוא בעצם גם כוס מידה והוא יכול לשמש גם כבקבוק שתייה לרוכבי אופניים, במיוחד אם שקשקו בתוכו משקה אנרגיה.
מחירו 40 שקל וניתן להשיג אותו במגוון צבעים אם חשוב לכם לשקשק בכל יום בצבע אחר.

להשיג בטייסט – חנות עם טעם, אחוזה 142, רעננה, 09-7467520.


לחם בשר הרצליה אירועים חדש