לחם בשר הרצליה

עם כל הלב


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

   אלון כהן, בשלן ורומנטיקן, רכש לעצמו את טבעת הלב ופנטז על ארוחת בוקר לבבית במיוחד לבני משפחתו. התוצאה, איך לומר זאת בעדינות, השאירה הרבה מקום לדמיון

מרגע שרכשתי את טבעת הבישול והאפייה בצורת לב באחת מחנויות הציוד המקצועי למטבח האהובות עליי, לא הפסקתי לזמזם את שירם של שלישיית ''מה קשור''. המשכתי להמהם לעצמי בווליום משתנה את ''אבל אני שר, מהלב, מהלב...'' גם כשפתחתי את האריזה בבוקר שבת חורפי אחד שבו החלטתי לצ'פר את האישה והילדים בארוחת בוקר מושקעת.

הכנתי שני סלטים: עגבניות ומלפפונים חתוכים גס עם מעט שמן זית ומלח ים, וסלט עלי בייבי עם פרוסות דקות של אפרסמון ושברי בוטנים קלויים. אפיתי בריוש בטטה מצוינים שמצאתי ממש כאן באתר בכתבה על סדנת המאפים של 4שף (מומלץ!) וחשבתי להתקין ביצי עין בצורת לב לכל אחד מהמשתתפים שהלכו ורבו מרגע שהבריוש נכנסו לתנור (ככה זה השכנים שלי, רק מריחים עוגה בתנור כבר באים להתעניין בשלומנו).

מה אומר? זה לא שהטבעת היא אכזבה קולוסאלית, אלא שלראשונה בחיי הבנתי את הביטוי זה לא הרקדן זו הבמה העקומה. מתברר שכדי שהעסק יעבוד ומהטבעת תופק ביצת עין בצורת לב צריך מחבת שטוחה לגמרי ולא מהחבוטות שיש באוסף שלי. עוד בעיה קטנה שלא הצלחתי לפתור היא איך לחלץ מהטבעת את הביצה שכבר טוגנה ונדבקה לשוליים. לא עזרו שימונים חוזרים ונשנים, הביצים נדבקו ו''נקרעו'' בדרכן לצלחת. ובמשפט אחד: לא כובש הלב הזה והתוצאה האליפטית שמופקת ממנו משאירה הרבה מקום לדמיון.

24.90 שקל, להשיג בחנויות לציוד מטבח מקצועי.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש