לחם בשר הרצליה

א קוב- גריל פחמים ביתי


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

לרונן סלמי יש יחסים טעונים וארוכי שנים עם המנגל ובכל זאת הוא הצליח להניח אותם בצד ולנסות את סיר הפחמים של א.קוב, ואפילו יצא מרוצה.

סיפור האהבה שלי עם הגריל התחיל ביום בו התחלתי לאכול בשר. אבל לעבודה האמיתית על המנגל הגעתי רק כשאחי הגדול הודיע לי: ''תתחיל למנגל'', לקח בירה קרה והתיישב לנוח. מאז אני בתפקיד הממנגל במשפחה, גם אם לא תמיד בטוח שזו ההחלטה הנבונה.

כשקיבלתי את סיר הפחמים של א.קוב החלטתי לערוך לו את מבחן הגרילרים הגדול: מבחן של חמישה שלבים שבכל אחד מהם מקבל המוצר המנצח כוכב. למי שלא מכיר, הסיר של א.קוב בנוי מכמה חלקים ובגלל מבנהו ניתן לצלות בו בשר או ירקות על האש, ללא עשן. מולו התחרה מנגל רגיל.
לעשות על האש זו תורה שלמה שמתחילה בבחירת סוג הפחמים, ממשיכה בארגון המנגל והציוד הנלווה, ואם יש משהו שתמיד העיק עליי זה כל הארגון שמסביב. לכן שמחתי בחלקי, עם הסיר של א.קוב, הארגון מהיר ויעיל.

שלב 1 ההכנה המוקדמת
יצאנו לפיקניק, התמקמנו והתחלנו להתארגן. בעוד דוד שלי מוציא ומארגן את המנגל הרגיל, מחפש מיקום מסדר את הכלים הנלווים ומתחיל לסדר את הגחלים אני פותח את תיק הנשיאה של סיר הפחמים, מניח אותו על שולחן רגיל ומתארגן לעבודה במהירות רבה.
סיר הפחמים מגיעה כערכה המוכנה לעבודה עם הכלים הנלווים ותוספות כמו פלטה שטוחה, אפשרות הגבהה ועוד, כולל הוראות הפעלה.
הכוכב: לסיר הפחמים.

שלב 2 אומנות הדלקת האש
במנגל הרגיל זו אומנות של שנים: יש שמרכזים את הפחמים בתוך כלי שהוא מעין ארובה ומדליקים ויש את אלו שמדליקים עם אמצעי עזר כמו נוזל הדלקה. בכל אחת מהדרכים זמן ההדלקה תלוי ביכולות הגרילר, ברוח, ובכוח עליון.
בסיר הגחלים, הופתעתי לטובה, פעולה ההדלקה פשוטה למדי ותוך זמן קצר הסיר מוכן לעבודה.
הכוכב: לסיר הפחמים.

שלב 3 קיבולת בישול ויכולות בישול
שלב זה תלוי בגודל המוצר על כן לקחנו מנגל ממוצע וביקשנו לבשל לכ-6 אנשים. במנגל ניתן לצלות כמות כזו בכל סבב וליהנות מכמות גדולה. בסיר הפחמים ניתן לצלות כמות קטנה יותר של בשר אך ישנה אפשרות לבשל תוספות כמו תפו''א ובצלים ב''קומה'' נפרדת, ליד הגריל ובנוסף להחליף לפלטת ברזל ולבשל חביתות ועוד.
הכוכב: לשני המוצרים עקב הכישורים המיוחדים של כל אחד.

שלב 4 אומנות הנפנוף
המנגל הרגיל דורש גבר ישראלי חסון עם חתיכת קרטון ביד ויכולת נפנוף מעולה, כשמדי פעם עליו לשנות מיקום כדי להתחמק מהעשן שמשתנה עם הרוח.
סיר הפחמים מגיעה עם מכסה כך שהפעם יכולתי פשוט לנוח בין סבבי הבישול.
הכוכב: למרות שממש רציתי לנפנף, נוחות הבישול תיזקף לטובת סיר הגחלים.

שלב 5 ניקיון וארגון
אחרי שסיימנו לבשל וישבנו לאכול, צריך בדרך כלל לחזור לעבוד, כי צריך לכבות את האש ולנקות את המנגל ואת הרשת עם ידית ברזל. סיר הפחמים מנגד מתפרק ומתנקה בקלות עם סקוטש וסבון.
הכוכב: לסיר הפחמים.

יש הטוענים שהעבודה על המנגל היא הנאה שסיר הפחמים לא יכול לספק. במבחן השלבים שלנו יכולות סיר הפחמים עמדו לזכותו.

סיר הפחמים נמכר במחיר של 545 ₪ לצרכן ולא ניתן להשיגו בחנויות. מחיר מיוחד לגולשי 2eat - 464 ₪

סיר הפחמים של א.קוב משווק על ידי כרמל דיירקט 03-6445737

לחם בשר הרצליה אירועים חדש