מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

שמן זית – מסעדה עם טעם של בית


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

    החומוס, גאוות המקום מלווה בגרגרים ומעוטר בטחינה שגם היא מעשה בית מומלץ ביותר. לכל מביני החומוס שמרחיקים נדוד כי למצוא חומוס ששווה לטבול בו את הפיתה, כדאי לבדוק את זה שעושה מיקי מ''שמן זית''.

אוכל ביתי עושה לי את זה. אולי זה סוג סטייה אבל מה לעשות. חמושה בשתי ילדות רעבות שירשו את אהבת האוכל הביתי צעדנו נמרצות לתוך המסעדה. הפיתות החמות שליוו את סלטי הפתיחה שברו מיד את הקרח. או כמו שהכריזה ביתי הבכורה – ''פיתות שוות, לא כאלה של סופר''.

החומוס, גאוות המקום מלווה בגרגרים ומעוטר בטחינה שגם היא מעשה בית מומלץ ביותר. לכל מביני החומוס שמרחיקים נדוד כי למצוא חומוס ששווה לטבול בו את הפיתה, כדאי לבדוק את זה שעושה מיקי מ''שמן זית''. תוכלו לבחור בכל ביקור מנת חומוס שונה. יחד עם החומוס טעמנו קוסקוס עשיר בירקות צבעוניים, אורז עם קבב שחוסל מיד על ידי הקטנה, ופאלפל בטעם מיוחד ירוק ועשיר בכוסברה.


כל סועד יוכל למצוא מבין המנות עיקריות יותר מאחת שתהיה לטעמו . החל מילדים שתמיד שמחים לשניצל וצ'יפס, דרך קציצות בקר ברוטב פיקנטי, חזה עוף ממולא, מעורב ירושלמי וכלה בסטייק עוף מצוין או שיפודי פרגית עסיסיים. כל המנות מלוות בתוספות חמות וסלט טרי קצוץ דק. גם הצמחונים לא הוזנחו ועבורם הורכבו מנות מיוחדות או שקשוקה, שמופיעה תמיד בתפריט.


מי שמכיר מהבית מאכלים תימניים ישמח לפגוש כאן מרק תימני מהביל שמתאים לימות החורף. ולמי שלא טעם עדיין אני ממליצה היכרות עם מרק שהוא מחמם אמיתי בגלל התבלינים המחממים שבו.


המוטו העיקרי של ''שמן זית'' הוא אוכל ביתי וטעים. כל המנות טריות, ומוכנות במקום בעת ההזמנה. ניתן לאכול במקום או להזמין למקום העבודה או הביתה.

החילזון 1 פינת תובל 9, רמת גן
טלפון: 03-7519760
פקס: 03-7519753