מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > כלים ומאכלים > כלי כלי> כתבה על רשת קירור מאפים בקוק סטור

רשת קירור


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

רשת לקירור מאפים: ברשת קוק סטור משלימים לנו את תהליך האפייה, ומציגים רשתות שניתנות להרכבה זו מעל זו לחיסכון במקום על השיש. להשיג עם ציפוי נון סטיק מתקדם המבטיח את שלמותו של כל מאפה.פריט חובה לכל חובבי האפייה

לכל חובבי האפייה ולמי שנוהגים תמיד לאפות כחלק מהכנת ארוחת שישי-שבת המסורתית, מציעה רשת קוק סטור לשדרג את תהליך העבודה, וליהנות מחיסכון במקום לצד איכות אפייה משופרת. מדובר בפריט פרקטי ויעיל של רשת לקירור מאפים, המשלים את תהליך האפייה על ידי אפשרות לקירור המאפה בטמפרטורת החדר: ללא חשש להידבקות המאפה לרשת בזכות זכות ציפוי נון-סטיק, ואפשרות להרכבת הרשתות זו על גבי זו בצורת קומות- לחסכון במקום על השיש.

רשת הקירור מגיעה באורך 46 ס"מ על 25.5 ס"מ רוחב, ומתאימה לשימוש עם כל סוגי המאפים דוגמת לחמים, לחמניות, עוגות, פשטידות ועוגיות. הרשת עשויה מברזל, מצופה בציפוי נון סטיק, קלה לניקוי ומתאימה לשימוש במדיח הכלים. כדי שתיהנו מאחסון נוח של הפריט, דאגו לאפשר לכם קיפול של רגלי הרשת, והוסיפו אריזת מתנה יוקרתית – לשימוש כמתנה מקורית ושימושית. את המוצר תקבלו בתוספת אחריות ל-20 שנים (כולל 5 שנות אחריות על ציפוי הנון סטיק).


רשת לקירור מאפים - 199 ₪