מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > כלים ומאכלים > כלי כלי> כתבה על בננה בג לאחסון בננות קוק סטור

קוק סטור


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

רשת קוק החנויות סטור מציגה את ה-Banana Bag: פטנט חדש לאחסון בננות, המאט את קצב הבשלתן, ומאפשר לנו ליהנות מהפרי הבשל פי 2 זמן. זהו מוצר פשוט וגאוני, שקצת מפליא שלא חשבו עליו קודם, ובכל זאת, לחיי הבננות

רשת החנויות קוק סטור מציגה פטנט חדש במטבח: ה-Banana Bag, שנותן מענה מושלם לכל מי שחשקה נפשו בבננה ותמיד התאכזב לגלות שעד שהגיעה שעת הבננה היא נעשתה שחורה וקצת רקובה. אז כדי לחסוך מכם את הייאוש, הנה לכם הבננה באג, פטנט שמאפשר לשמור על הבננות טריות וצהובות, ומאריך את חייהן פי 2 ואף פי 3. פטנט ה-Banana Bag שנכנס לחיינו בסערה צבוע בצבע צהוב כדי להזכיר לכם לא לשכוח את הבננות שאחסנתם, הוא יעיל לשימוש, רב פעמי וניתן לניקוי באמצעות מטלית לחה עם מעט סבון כלים.

איך זה עובד? ואיך לא חשבו על זה קודם? ה-Banana Bag מאטה את תהליך הבשלת הבננות באמצעות בידוד של הפרי מהאקלים החיצוני וויסות מדוד של זרימת האוויר לתוכה. בצורה זו מואט קצב התחמצנות הפרי, ואנחנו יכולים ליהנות מטריות במשך זמן כפול ואף משולש. מעכשיו כבר לא צריך לדאוג שהבננות ישחירו או ישנו את טעמן, עם ה-Banana Bag ניתן לאחסן אותן במקרר לימים ארוכים, וליהנות מפרי טרי ובשל לאורך זמן. ובעיקר: לא צריך לקנות פעמים.

פטנט ה-Banana Bag - 49 ₪