ארוחת בוקר דיאטטית בגדרה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

''ויש לנו גם ארוחת בוקר קלה'' מגלה את אוזני המלצרית החביבה כששמעה מה מקצועי וכיאה לדיאטנית הזמנתי את ארוחת הבוקר הקלה של הבילויים 7. ראשית חשוב לי להדגיש כי במראה היא דמתה מאוד לארוחת הבוקר הרגילה שהוגשה בשולחן הסמוך. זאת כמובן נקודה חשובה מאוד עבור מי שלא רוצה להתבלט עם הדיאטה שלו במקומות ציבוריים.

אפילו פרוסות הלחם הקל שהונחו על מגש עץ נעצו בי מבט תמים והוגשו חמות כאילו יצאו מתנור איטלקי. הצלחת העיקרית הכילה סלט ירוק קצוץ גדול מימדים ומתובל כמו שצריך ופרוסות ביצה קשה. לידם נחו גבינות באפלו מדהימות??? מחוות הבאפלו הסמוכה. הגבינות מיוחדות בטעמן למרות שהן חובקות 4% שומן בלבד. יש לבאפלו , כנראה את היכולת לתת לנו להרגיש עם למרות שאכלנו בלי. את הארוחה סוגרים מיץ טבעי וקפה.

לצד האופציה הדיאטטית, מופיעות בתפריט גם ארוחות הבוקר הרגילות:בוקר שקשוקה, בוקר בריאות (יוגורט, גרנולה ופירות), פרנץ' טוסט ופירות, ובוקר דייניש סולידי, זאת בנוסף לבוקר של בילוי שהיא ארוחת הבוקר העשירה הרגילה.
ארוחת הבוקר הקלה היא ארוחה קלילה בהחלט , כאשר קמים מהשולחן לא מרגישים כאילו התיישב לנו פיל בטן. וגם כמות הקלוריות ממש סבירה לארוחה כזאת שמשביעה לשעות ארוכות.

הבילויים 7, גדרה
טלפון: 08-8592595
פקס: 08-8592595