לחם בשר הרצליה

מסננת יד מתקפלא


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

מתקפלא, המסננות המתקפלות של ''פרוגרסיב'', עשויות מסיליקון, ניתנות לפירוק ולשטיפה קלה ונוחה, הן ביד והן במדיח הכלים, ובזכות הקיפול הן תופסת פחות מקום אחסון

מתקפלא, המסננות המתקפלות של ''פרוגרסיב'' עשויות מסיליקון, ניתנות לפירוק ולשטיפה קלה ונוחה, הן ביד והן במדיח הכלים, ובזכות הקיפול הן תופסת פחות מקום אחסון

אחד הדברים הכי כייפים בסיור בחנויות כלי מטבח, היא לגלות כלים שמציעים לך פתרונות לבעיות שלא חשבת שיש לך. מייבש חסה, למשל; או כף גלידה. המסננות של חברת ''פרוגרסיב'' עונות על הקריטריון הזה. הן מסננות לכל דבר ועניין, בהבדל אחד: לאחר שסיימנו להשתמש בהן - ניתן לקפל, ולשים בארון.

המסננות המתקפלות של ''פרוגרסיב'' עשויות מסיליקון, ולכן קלות משקל, עמידות ונוחות לעבודה ולניקוי. המסננות ניתנות לפירוק ולשטיפה קלה ונוחה, הן ביד והן במדיח הכלים, כך שאין חשש להרס. בזכות הקיפול הן תופסת פחות מקום אחסון, אם בארון או במדיח הכלים. הן מגיעות במגוון רחב: מסננות יד, מסננות כיור ואף קערת ערבוב המתקפלת לאחר השימוש. מחירים:
מסננת יד 1.5 ליטר - 69 ₪
מסננת יד 3 ליטר - 89 ₪
מסננת יד 5 ליטר - 103 ₪
מסננת כיור - 134 ₪
קערת ערבוב 3 ליטר - 89 ₪.

את המסננות של ''פרוגרסיב'' ניתן להשיג ב''לגעת באוכל'', רשת מתחמים קולינאריים, המציעה בחנויותיה ברעננה ובראשון לציון מגוון כלים שיקלו עלינו את הבישול והאפייה, כמו גם תבלינים, פרודוקטים ייחודיים לבישול ולאפייה, וסדנאות בישול.

לגעת באוכל.
סניף רעננה:
רח' הסדנא 4 , מתחם אייס, אזור התעשייה.
09-7404474.
סניף ראשון לציון:
רח' לישנסקי 9, מתחם חונים קונים.
03-9520390

לחם בשר הרצליה אירועים חדש