מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל

קנו לעצמכם מתנה לחג


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

יש מי שחושבים בטעות שפסח הוא חג החירות או חג האביב. האמת היא שהוא חג המתנות, ורצוי כלי מטבח, ורצוי עוד יותר, מהסוג שהוא גם יפה, גם פרקטי, גם חדשני וגם מתהדר בפטנט שיעשה לכם הרבה כבוד סביב שולחן הסדר

אין צורך לתלוש את השערות בייאוש בחיפוש אחר מתנה שעונה על כל הדרישות הבלתי אפשריות שמציב לנו אתגר רכישת המתנות למארחת של ליל הסדר. יצאנו לשטח ועשינו בשבילכם את העבודה. מתוך עשרות ההצעות שסקרנו בחרנו את המדליקות, היפות, הפרקטיות והמוצלחות ביותר.

קולקציית הכלים של מריו בטאלי ברשת ''ספייסס כלים וטעמים הקולקציה של המעצב מריו בטאלי, כוללת מבחר של כלי בישול איטלקיים איכותיים, המעוצבים היטב ובדרך כלל גם מבריקים באיזה פטנט מקורי. כך למשל כוללת הסדרה תבנית עמוקה במיוחד ללזניה (שמתאימה למאפים בכלל), עשויה ברזל ומצופה אמייל צבעוני, כך שניתן להגיש בה את האוכל לשולחן החג (419 ₪), סירים קלאסיים ומשובחים בצבעים (599 ₪), ואת הגריל הלחיץ ל''פניני'' שבתמונה, מכשיר מיוחד להכנת ה''פניני'' האיטלקיים, הכריכים החמים והטעימים, שמתאים גם לצליית חזה עוף, תפוחי אדמה ועוד (499 ₪).
''spices כלים וטעמים''
קהילת סלוניקי 11, הדר יוסף , ת''א טלפון: 6475555 – 03
ביל''ו סנטר, צומת ביל''ו, טלפון: 9455223 – 08

לכל סיר יש תחתית בשתי חנויות סוהו בתל אביב וברמת אביב, מעודדים עיצוב ישראלי ומעצבים ישראליים צעירים במיוחד, ומנהלים מחלקת כלי מטבח מרשימה למדי, חלק לא מבוטל ממנה פרי מוחם הקודח וכשרונם של מעצבים ישראלים. דוגמא למה שאפשר למצוא שם הין היתר היא תחתית לסיר שעיצב שחר פלג, המכונה בשם ''הוטמן'', עשויה ברזל צבוע באדום או כסף, 119.90 ש''ח.
סוהו
דיזנגוף סנטר, קומה 3 (דיזנגוף 50), תל אביב
טלפון: 03-621-2450