לחם בשר הרצליה

שדה אורגני במטבח


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

נבטים הם לא רק טרנד קולינארי מהאייטיז שעושה עכשיו קאמבק, אלא אחד הדברים היותר בריאים שאפשר לאכול. מי שבוחר לגדל אותם בבית מרוויח שתי ציפורים במכה אחת: גם שדה אורגני במטבח וגם ים מינרלים, חומצות אמינו וויטמינים

זוכרים את הצמר גפן הרטוב עליו הנבטנו שעועית בבית הספר היסודי? מישהו בעל חזון עסקי הבין שאפשר לעשות מזה כסף והמציא על בסיס אותו רעיון פשוט, מכונת הנבטה. מכונת ההנבטה מיועדת לשוק הפרטי וניתן להנביט בה מגוון זרעים על פי הטעם האישי, ללא דישון, ללא כימיקלים, ללא מאמץ ואפילו ללא שתילה.
הנבטים שנקטפים רגע לפני שהם נכנסים לסנדביץ' או לסלט, מכילים את מרב הערכים התזונתיים, פי כמה מאלו שמחכים לגואל על המדף בסופרמרקט.

למעשה, בשלב הנבט של חיי הצמח הוא מכיל 10-50 יותר ויטמינים מינרלים, חומצות אמינו ואנזימים מבכל שלב גדילה אחר. בנוסף, אמנם רוב מגדלי הנבטים מתהדרים בגידול אורגני, אבל כשהשדה אצלכם במטבח, הפיקוח עליו מן הסתם הדוק יותר.

אופן השימוש במכונת ההנבטה פשוט: כל שצריך לעשות הוא למלא את המכונה במים ובזרעים, לחבר לחשמל ותוך 3-8 ימים יעלה ויפרח על כל אחד משני המגשים שדה קטן, טרי ועסיסי. למכונה מערכת התזה אוטומטית מבוקרת טמפרטורה והיא כבר תדאג לנבטים בעת צמיחתם. בכל מגש, אגב, ניתן להניח ארבעה סוגי זרעים כך שיניב נבטים בארבעה טעמים שונים בבת אחת.

את מכונת ההנבטה מתוצרת חברת Tribest האמריקאית, המתמחה במוצרים בתחום הבריאות, מייבאת כעת לארץ חברת "אופק חדש" הישראלית וניתן לרכוש אותה בחנויות טבע או דרך הטלפון: 1-800-1000-30. כמו כן, יחד עם המנבטה ניתן לרכוש גם זרעים אורגניים איכותיים.
למכונת ההנבטה שנה אחריות ומחירה 720 ₪.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש