לחם בשר הרצליה

בקומה הראשונה מתייבשת עגבנייה


מוקד הזמנת אירועים במסעדות

איזידריי הוא מתקן חשמלי לייבוש פירות וירקות, צמחי תבלין, פרחים, בשר ודגים. הייבוש נעשה בקומות ובאמצעות זרמי אוויר חם. כלי-כלי למי ששוקלים להקים מפעל ביתי לפירות יבשים נטולי חומרים משמרים, צבעי מאכל, סוכר מיותר או שאר חומרי טעם וריח

איזידריי הוא מיתקן חשמלי ביתי לייבוש פירות וירקות, צמחי תבלין ופרחים, בשר ודגים. הייבוש במכשיר נעשה בקומות ובאמצעות זרמי אוויר חם. באמצעות האיזידריי אפשר לייבש גם מחיות של פירות להכנת לדר משמש למשל, וכן ממתקי יוגורט ופרי, וחטיפי דגנים מתוקים או מלוחים. כיוון שמדובר בתהליך ייבוש טבעי, המתבצע באמצעות זרמי אוויר חם, נשמרים בתהליך הייבוש מקסימום ויטמינים ומינרלים וגם טעמו הטבעי של המזון.

את איזידריי המשווק על ידי חברת "איזידריי" מכוונים המשווקים לשוק הביתי ובמיוחד לקהל הבשלנים ולשוחרי הבריאות. המשווקים מדגישים שמדובר במכשיר קל ונוח לשימוש ביתי אפילו לילדים. אז איך זה עובד?
איזידריי מורכב מבסיס חשמלי, עליו מונחים חמישה מגשים, שעליהם מניחים את פרוסות הפרי והירק. תהליך הייבוש מתרחש כאשר זרמי אוויר חם עוברים בין המגשים. בגלל המבנה המיוחד של המכשיר, אין מעבר של טעמים וריחות בין המגשים, וגם אם במגש אחד מייבשים דגים ובמגש אחר יוגורט, אין חשש שתקבלו יוגורט בניחוח דגים או להפך.

את הפירות שיובשו ניתן לשמור במקרר, בצנצנות אטומות ולגוון באמצעותם מאכלים שונים, כתוספת לעוגות, לחליטות, כצבע מאכל טבעי למשקאות ולגלידות, בקינוחים ועוד, ואפילו להביא כמתנה, ארוזים יפה בצנצנת. רק אל תשכחו לכתוב על המדבקה: תוצרת בית, ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים.

למכשיר האיזידריי שלושה דגמים. המכשיר המומלץ לשימוש ביתי הוא איזידריי snackmarker TD 500 , שקוטרו 34 ס"מ, גובהו 27 ס"מ והוא מסוגל לייבש בו זמנית עד 15 מגשים. למכשיר מצורף ספר הוראות ומתכונים. מחירו, 880 ₪ וניתן להזמינו טלפונית בחברת איזידריי, הנורית 35 מושב חגור,
03-9026414 או באמצעות האתר.

לחם בשר הרצליה אירועים חדש