מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > RSS

RSS

2eat אתר המסעדות הישראלי מאפשר לכם ליהנות מעדכון שוטף של חדשות ומבצעים ממסעדות ועוד. העדכונים יורדים אוטומטית למחשב וניתן לקבל התראה לשולחן העבודה על כל ידיעה חדשה.

מה זה RSS?  (ראשי תיבות של Really Simple Syndication) הוא תקן בינלאומי להפצת תכנים באינטרנט.
תקן זה מאפשר לאתרי אינטרנט כלשהו לספק תוכן שהוא מעדכן בצורה שוטפת,ללקוחות ולאתרים אחרים. ללקוחות מאפשר ה- RSS לרכז ולשלוט בכמות גדולה של תכנים המגיעים ממספר אתרים.

RSS בנוי כקובץ טקסט, המכיל מספר יחידות. כל יחידה בקובץ מכילה כותרת, קישור (כתובת אינטרנט), תאריך, תיאור מקוצר, תוכן וקבצים מוצמדים. אם תיקחו את הקישור ותשימו אותו באתר שיודע לקרוא כתובות RSS, תוכלו לקבל מעתה ואילך עדכון, בכל פעם שהאתר מעדכן את הערוץ הספציפי אליו שייכת כתובת ה-RSS שהכנסתם.
לדוגמא, אם תשימו כתובת RSS של ערוץ החדשות והמבצעים של 2eat, בכל פעם שיכנס עדכון לערוץ זה, תקבלו על כך עדכון באתר שיודע לקרוא RSS.

מה עושים עם זה?
ניתן לעשות מגוון שימושים ב־RSS: לשלוח אותו בדואר אלקטרוני, לשלבו באתרים אחרים, לשלוח הודעות SMS המבוססות עליו ועוד.

למה אתם צריכים את זה?
בהנחה ואתם גולשים במספר ערוצי תוכן, תוכלו לרכז תכנים (המסופקים יחד עם כתובות RSS) מכל רחבי הרשת באתר אחד, לשלוט בכמות התכנים הגדולה ובכך להקל על הגלישה שלכם.

איך אפשר לקרוא את זה?
ערוצי RSS ניתנים לקריאה בתוכנות שנראות כמו תוכנות לקריאת דואר אלקטרוני. מתקינים את התוכנה ונרשמים לערוצים. אם לא בא לכם להתקין תוכנה חדשה, כנסו לאתרים כמו mfp.co.il ו - PageFlakes שיעזרו לכם לרכז את תכני ה- RSS שלכם. 

חדשות ממסעדות RSS     Add to Google

מתכונים חדשים RSS     Add to Google

כתבות חדשות RSS     Add to Google

Ok - rss