ה'לינק' חוגג 18


מוקד הזמנת אירועים במסעדות
לרגל חגיגות ה-18 של מסעדת ה"לינק" הוותיקה, החליט הבעלים, יהודה אסלן על השקת תפריט חדש בו משולבות מנות חדשות עם טעם של פעם, ארוחות מיוחדות כמיטב המסורת ה'אסלנית'. הכל מכל הלב, בדיוק כמו שבלינק יודעים לתת.
 
את החגיגות יפתחו ארוחות בוקר "שישי ירושלמי", לפי המסורת הירושלמית עם המנות המוכרות ממטבחה של סבתא: בורקס טורקי אסלי רק של יהודה, מבחר שקשוקות בכל הצבעים, קובה חמוסטה, צ'יפס וביצה עין, 'עין על אורז', נקניקיות ביתיות, חריימה דגים על הבוקר ועוד. 
 
תפריט חורף משודרג הושק השבוע ובו מנות חדשות ביניהן: סביצ'ה דגים, סלט קייל לבריאות, חזה עוף בסגנון ניו אורלינס, סופריטו ספניולי המוגש עם בשר או עוף, מקלובה ירושלמית  - תבשיל ערבי מוגש בכלי הישר לשולחן (מנה זוגית), דג לברק שלם טרי ורביולי פרסה של פרטלי, זאת לצד המנות האהובות של ה"לינק": קיקו ווינגס, 'סלט יהודה',  מנת 'אלון' קוביות חזה עוף בחלב קוקוס וקארי וקציצות לאה על המחבת.
 
חוזרים ל'מקבלים את השבת בלינק'. 
לשבת במרפסת ב'לינק' מצהרי שישי ולקבל את השבת עם אוכל ייחודי היתה אחת המסורות הוותיקות בעיר. לרגל החגיגות החליט אסלן לחזור למסורת זו. החל מהשבוע תוכלו להנות מאוירת שישי מיוחדת, אוכל טוב טעמים וצבעים ייחודיים ללינק.
 
לינקארד
לקוחות ואורחי הלינק יכולים מעתה להנות חינם מכרטיס הטבות ה'לינקארד'-  המעניק הטבות, הנחות, צ'ופרים בימי הולדת וכי חשוב- הלינקארד מחזיר כסף בקניה מצטברת.
 
חגיגות ה-18 ילוו מדי שבוע בהפתעות קולינריות: סדנאות בשר ואלכוהול, ערבי יין, ומנות מוזלות במבצעים מיוחדים ועוד.