מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > ברודווי בייגל > ביקורות על ברודווי בייגל

ביקורות על מסעדת ברודווי בייגל

פרטים נוספים

סוג: Take Away, איטלקיות, בייגלה, בית קפה
כתובת:
מרכז חורב 15, חיפההצג על המפה

שלומית שרף - על מסעדת ברודווי בייגל 13/06/2012


בתאריך12.6.12 קבעתי להפגש עם חברה בבייגל ברודווי, לצערי בכניסה למסעדה נפלתי כתוצאה מהתקלות במפגע (סף פרקט שכנראה נפל). אף אחד מצוות המסעדה לא ניגש לברר מה קורה איתי, שלא לדבר על הגשת כוס מים "חס וחלילה". לאחר שהתיישבתי לקח כ-20 דקות עד שנגשה מלצרית( לאחר שקראנו לה!), ביקשתי לדבר עם מנהל המשמרת, אך היא לא העבירה לו את בקשתי. חיכינו עוד כ-20 דקות, אף אחד לא ניגש לקבל את הזמנתנו, קמנו, ועזבנו את המסעדה. בדרך החוצה דיברתי עם משה(מנהל המשמרת), סיפרתי לו את מה שקרה, הוא אפילו לא התנצל על מה שקרה. הודעתי לו שאני לא אכנס שוב למסעדה, לא נראה לי שהיה לו אכפת בכלל, למרות שאמר שאם בכל זאת יתברר שפגיעתי חמורה יותר אוכל לפנות אליהם. אני מקווה שהמפגע תוקן ולא יהיו יותר נפילות, (זה מאוד כואב!!!!!!). ולמנהלי המשמרת ולמלצרים כדאי אולי לקחת השתלמות ביחסי אנוש!!!! כף רגלי לא תדרוך שוב במסעדה!
אוכל: 0 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


Juliet G - על מסעדת ברודווי בייגל 09/11/2011

liteblue76@gmail.com
היום סעדנו ארוחת ערב במסעדה עם שתי בנות בנות 4.5 הזמנו לבנות שוקו פושר. אחד המשקאות נשפך (ילדים) והזמנו מהמלצרית שוקו חדש לאחת הילדות. הדגשנו בפניה כי עליה להביא משקה פושר על גבול קריר( בכל זאת מדובר בילדה קטנה ). כאשר המשקה הוגש לילדה - הילדה מייד שתתה מהמשקה - התברר כי המשקה כמעט על גבול הרתיחה. כמובן לאחר הלגימה הייה בכי היסטורי של הילדה ... כאשר פניתי למלצרית בשאלה מדוע המשקה הוגש בטמפרטורה השונה מההזמנה, לתדהמתי התקבלה תשובה כי המשקה אכן עונה לדרישות ההזמנה... לא רק שלא קיבלנו התנצלות נורמלית מעבר ל״אופס...״( שלא לדבר על לנסות לפצות בצורה מסויימת), המצפון של המנהל המשמרת אפשר לו גם להכניס את המשקה הנ״ל לחיוב. לפני כן היינו מגעים למקום הנ״ל בתדירות די גבוהה( זה המקום הכי סביר לאכול בחורב) אך עכשיו גם אם זאת תהייה מסעדה האחרונה על פני כדור הארץ רגלינו לא תדרוך שם! כך מפסידים לקוחות - הדרך הקצרה ביותר לפשיטת רגל ...דרך צלחה!
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


חן - על מסעדת ברודווי בייגל 30/08/2011


בית קפה באווירה נעימה עם אוכל מצויין..האמת שזה אחד מבתי הקפה הכי אהובים עליי. מנות מצויינות ומגוונות. ממליצה בחום על הבייגל טוסט הפתוח המוקרם, פשוט ארוחת פינוק!
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


חן צור - על מסעדת ברודווי בייגל 09/03/2011

henzur@gmail.com
אתמול אני חברתי ישבנו בית קפה זה חכינו למנה 25 דקות . שבקשנו ממלצר שאחראי יבוא המלצר שיחק איתנו אמר שהוא עסוק. מלצרית אחרת הייתה חוצפנית מאד וגסת רוח .
בקיצור מבחינת שירות מסעדה על-פנים וחייבת לשפר זאת . אחרי מה שהיה אתמול כף רגלי לא דרוך שם
מקווה שמי שיקרא את הודעה יחשוב פעמיים לשבת שם . שמנהל צריך לדעת איך מתנהגים עובדיו ללקחןת .
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


תמר מרינברג - על מסעדת ברודווי בייגל 02/11/2010

shraga20@zahav.net.il
שלום רב.
בתחילת השבוע התארחנו, קבוצת חברות בשמחה ובגיל, לחוג יום הולדת לאחת מאתנו. להבדיל ממקומות חלביים בהם מוגש סלט ענק שרובו חסה ועלי בייבי, הסלטים במקום היו אחרים מיוחדים וטעימים. השרות היה מעולה, בקיצור, היה לנו "בוקר" מוצלח והרבה תודות לכם. נמנעתי מלכתוב מעולה, כך זה נראה יותר אמיתי...בקיצור, המשיכו כך, אנחנו נחזור.
בהצלחה,
תמי
אוכל: 4 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


קרן אפשטיין - על מסעדת ברודווי בייגל 12/10/2010


אני ישבתי בברודווי בייגל מספר פעמים טובות עד כה עם בן זוגי בגלל שהמסעדה כשרה. ברוב הפעמים היה בסדר אך תמיד משהו הרס לנו את הארוחה
בפעם האחרונה שהיינו כנראה במטבח לא הכינו את המנות שלנו! מילא זאת... גם אחריי שההזמנה נעשתה בשנית המנות הגיעו קרות! אני מתארת לעצמי שהן סתם עמדו שם עד שמישהי החליטה להתייחס. אך המלצרית גם כן הייתה חצופה אלינו.
כשביקשתי כוס מים ענתה בחוצפה כי "אין לי זמן כרגע" בנוסף להכל, חוייבנו על 4 מנות + השתיה שלנו. עוגמת נפש כזאת, עוד לא הייתה לי.
אני מבינה שכאשר יש לחץ והרבה לקוחות במסעדה זה מקשה על השירות, אך זה לא מצדיק את היחס הנוראי שקיבלנו!!
אני רוצה לומר לבעל הבית - המלצרית הזאת כנראה באמת לא טובה. אך מדוע ישנן רק שתי מלצריות על כל המסעדה???? כנראה שפה זו הטעות שלך.
הפסדתם שני לקוחות נאמנים. פשוט בושה
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


חני - על מסעדת ברודווי בייגל 16/08/2010


הזמנו את הקייטרינג של הברודוויי בייגל לברית המילה של בננו. היה טעים, ערוך יפה, בשפע. גם התיאום מול משה היה נעים, ונתן תחושה טובה. אמר לנו שלא יהיה צורך בשדרוג התפריט, וחבל על הכסף - וכך באמת היה. ממליצים בחום!!!
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


victoria cornel rosdail - על מסעדת ברודווי בייגל 10/08/2010

vic00l@yahoo.com
hey mr Jacob was very nice to see this comment, really!
i had a great time serving you also and it was sad that the place was packed and i didnt expose my knowledge in string theory,
i wish you visit us more and we can have more quality conversations,
btw sea running is much more fun that gym still
and it is not ---------, remember this term i used for a gym, not sure i can type it here:)
best,
v
אוכל: 0 שירות: 0 אווירה: 0 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


Jacob Kenan - על מסעדת ברודווי בייגל 01/08/2010


Hi Victoria,

Last week, on the 15th of Av, you hosted Jeff and me as we celebrated his birthday. Not only were the service and ordering suggestions outstanding, but we were also delighted by your very interesting conversation.

I still don't understand string theory and how it bridges the gap between quantum theory and relativity, but it was nice being in the presence of someone who does.

Also, I cannot forget your observation about going to a gym and it makes every one of my workouts a little more pleasurable.

It was nice meeting you and keep up the good work.

Jacob
אוכל: 3 שירות: 5 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל


sovershenno sekretno - על מסעדת ברודווי בייגל 30/06/2010


לאחר התקשרות עם המסעדה התברר שהמסעדה לא מבצעת משלוחים למרות שרשום בבירור באתר פה שהם כן עושים משלוחים.
תודה.
אוכל: 0 שירות: 0 אווירה: 0 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על ברודווי בייגל