מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > אוליב ברמת החייל > ביקורות על אוליב ברמת החייל

ביקורות על מסעדת אוליב ברמת החייל

פרטים נוספים

סוג: Take Away, בר סלט, סנדוויץ' בר, פסטה בר
כתובת:
הברזל 2, רמת החייל, תל אביבהצג על המפה

רחל - על מסעדת אוליב ברמת החייל 31/07/2012


שלשום, יום ראשון 29.7.12 החלטנו בעלי ואני לנצל את הקופון לארוחת בוקר זוגית באוליב רמת החייל שקניתי דרך אתר לאומי קארד "פינוקים" . התקשרתי בבוקר לברר אם ניתן להגיע ויצאנו לדרך.

הגענו בשעה 9.45 לערך והגשנו את הקופון שנקנה שבוע קודם. הקוד שעל גבי הקופון שהיה ברשותי לא נמצא ברשימה שהייתה במסעדה וכאן התחילה מסכת של אי נעימות שכללה כעס נורא של האחראי על המסעדה

על חברת הקופונים בעיקר , אבל אנו הרגשנו ממש לא רצויים שם. היו לו משפטים כמו "מה יוצא לי מהקופונים האלה" , "כל זה ממש טרחה בשבילי" ו "אני אתן לכולם על הראש". לאחר שיחה שעשיתי עם חברת הקופונים שביקשו לדבר עם האחראי ולהסביר כי הקופון תקף, הוא סרב לדבר איתם ואמר שהוא עסוק . חשבנו כבר ללכת הביתה, זה היה ממש לא נעים, אבל אז התקשרו מחברת הקופונים אל האחראי ואחרי דין ודברים ביניהם כשהוא חוזר ואומר שכל הסיפור הזה לא שווה לו, הוא נעתר לבקשתם ואישר לנו לשבת לאכול. אנחנו כבר איבדנו את התאבון אבל לא רצינו לעורר עוד סצנות. קיבלנו את הארוחה עם שתי פרוסות לחם קרות למרות שכ-10 דקות קודם יצאו לחמים חמים מהתנור וכששאלנו לגבי שתיה , נאמר לנו על ידי המלצרית כי, "המים עדיין לא רתחו" ולא ניתן להכין לנו קפה או תה. השעה הייתה קרוב ל-11.00 בבוקר ובמקום שאמור להגיש ארוחת בוקר עם שתיה חמה מ-8.00 בבוקר לא היו מים חמים. החוויה שחווינו הייתה מהלא נעימות ביותר שחווינו בחיינו. אף אחד לא הכריח אותו למכור את הקופונים האלה, זה נעשה בעיקר על מנת לקדם מכירות ובמקומות אחרים שהיינו והתרשמנו לטובה, חזרנו גם בלי קופון. פה הרגשנו כמו מקבצי נדבות . הטעות על הקופון לא הייתה שלנו ואת הכעס הוא לא היה צריך להפנות אלינו, אנחנו לקוחות פוטנציאליים ממשיכים. מה שהוא קיבל זה חוסר שביעות רצון מצידנו, לא חיכינו כמובן ש"המים התחממו", קמנו ועזבנו והוא לא טרח אפילו להתנצל. אנחנו בחיים לא נחזור לשם ונמליץ לכל מכרינו לא להגיע למסעדה זו.
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אוליב ברמת החייל