מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > קפה לנדוור > ביקורות על קפה לנדוור

ביקורות על מסעדת קפה לנדוור

פרטים נוספים

סוג: ארוחות בוקר, בית קפה, קפה מסעדה
כתובת:
סוקולוב 95, בחצר קולנוע כוכב, רמת השרוןהצג על המפה
קישור: קפה לנדוור

Angel Skliar - על מסעדת קפה לנדוור 05/07/2017


היינו היום בקפה לנדוור בקניון עזריאלי מודיעין. זאת הייתה אכזבה טוטלית... לא נחזור ולא נמליץ לאף אחד לבוא לשם.
ראשית כל הושיבו אותנו כמעט ליד הכניסה, למרות שבהמשך בית קפה היו שולחנות פנויים. לבקשתנו לא לשבת ליד הכניסה המלצריות פשוט לא הגיבו.
למרות שהגענו עם ילדה בת 10, רק לאחר בקשתנו הביאו לנו תפריט ילדים.
לקח כרבע שעה עד שאחד המלצרים טרח לגשת אלינו לקחת הזמנה, וגם זאת אחרי שפנינו מספר פעמים אל המלצרים והמארח... התייאשנו וכבר רצינו ללכת.
כעבור עוד כ-20 דקות ההזמנה התחילה להגיע...
סלט קפריסאי שהזמין בן זוגי במחיר 59 ש"ח, היה ממש קטן והורכב ב-85% מחסה רגילה, וכל שאר המרכיבים, עליהם קראנו בתפריט, נוספו באופן מצומצם ביותר, כנראה לפי ספירה קפדנית מאד.
מנת ילדים – שניצלוני דג (32 ש"ח) – שגיעה ללא קטשפ וטחינה, כללה שלוש (!) חתיכות קטנטנות של דג לא מזוהה וקמצוץ צ'יפס.
במנה היחידה שהייתה סבירה יחסית בגודל – שקשוקה של לנדוור (49 ש"ח) – הייתה סתמית בטעם, והתחלקתי בה עם בתי ובני זוגי, כי המנות הקטנטנות שלהם נגמרו כאילו לא היו.
רצינו להזמין שני אספרסו וכדור גלידה לילדה לקינוח. הסתבר שזאת משימה כמעט בלתי אפשרית: לאחר שסוף-סוף הצלחנו להסב את תשומת ליבה של אחת המלצריות וביקשנו קפה וגלידה, היא אמרה שלא תזכור את הכל (!) וביקשה ממלצרית אחרת לגשת אלינו. המלצרית השנייה הקשיבה לבקשתנו ונאלמה... כעבור עוד כ-10 דקות קיבלנו קפה עם חלב – הסתבר שזה היה מקיאטו. לאחר בקשתנו להחליף את מקיאטו, שלא הוזמן, לאספרסו, קיבלנו אספרסו אחד!!! היינו צריכים להמתין לשני עוד כ-5-6 דקות, עד שהוא הגיע.
ביקשנו חשבון. גם הוא הוגש אחרי בקשתנו השלישית. לאחר שהמלצריות המשיכו לחלוף על פנינו בלי להגיב, פשוט קמנו, שילמנו בקופה ועזבנו. מזעזע...
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה לנדוור


אלעד כהן - על מסעדת קפה לנדוור 23/01/2015


אוכל: 5 שירות: 2 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה לנדוור


רמי - על מסעדת קפה לנדוור 02/09/2013


אתמול היינו בקפה לנדוור ברמת השרון בערב. השירות היה מתחת לכל ביקורת. אף מלצר לא ניגש אלינו, ונאלצנו לבקש שיבוא אלינו. הזמנו סנדוויץ רוסט ביף שהיה גרוע, ואז כשרצינו להזמין משהו נוסף, שוב לא פנו אלינו. ופל בלגי קטן ועלוב, עם קצפת חמוצה. ביקשנו חשבון ושוב אף אחד לא ניגש אלינו. לבסוף נאלצנו לגשת לקופה לשלם, ואף אחד לא טרח להתנצל. ממליץ להתרחק מהמקום הזה. שניגשו אלינו,
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה לנדוור


רועי - על מסעדת קפה לנדוור 18/01/2013


האוכל טוב מאוד והמנות בגודל בינוני. המחיר עבור כל מוצרי הקפה הוא מהגבוהים ביותר שראיתי יחסית לשאר רשתות בתי הקפה. מומלץ לבדוק את פירוט החיוב בחשבון מנסיון עבר.
אוכל: 4 שירות: 3 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה לנדוור