מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > בראסרי אשקלון > ביקורות על בראסרי אשקלון

ביקורות על מסעדת בראסרי אשקלון

פרטים נוספים

סוג: אירועים במסעדות, ארוחות בוקר, בית קפה, בר מסעדה, דגים, חלביות, מסעדת חוף
כתובת:
בת גלים 1, מרינה, אשקלוןהצג על המפה

אסתי - על מסעדת בראסרי אשקלון 12/06/2016

estifranko@walla.co.il
הגענו 7 אנשים בשבת בצהריים. הזמנו אוכל שתייה וקנקן מים. לאחר כמה בקשות נאמר שאין כרגע קנקן מיים ובדרך כלל יש והביאו לנו בקבוקי מים מינרלים גם קנקן מיים. האוכל הגיע באיחור . אני קיבלתי את המנה שלי וכשכמעט סיימתי שאר המשפחה קיבלו. ניגשתי לשירותים ונגעלתי שתן וערימות נייר טואלט על הריצפה והמושב. הודעתי למלצרית על מצב השירותים ובהזדמנות זו ביקשתי שייפנו את השולחן שנוכל להזמין קפה ןקינוח. המלצרית התעלמה לחלוטין ועמדה מולנו עם האחמש. כשקמתי אחרי דקות ארוכות שוב לשירותים(חשבתי שניקו) רק שהפעם הנייר טואלט כבר יצא החוצה לכיוון הבר ולאף אחד מהם לא היה איכפת.דיברתי עם האחמש. סוף סוף המלצרית הגיעה ןשאלה אם אנחנו רוצים מנה אחרונה אז הודעתי לה שרצינו אבל כרגע ממש לא וביקשנו חשבון. ןעןד דבר כשהמלצרית הגיעה שאלנו על השירותים אז ענתה שהיא לא מנקה! לשם לא נחזור ובטח לא נמליץ!!!!
אוכל: 4 שירות: 1 אווירה: 0 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על בראסרי אשקלון


מיכאל - על מסעדת בראסרי אשקלון 11/05/2015

michael.shtibelman1979@gmail..com
הגענו בשבת בצהריים קבוצה של 6 מבוגרים ו2 ילדים.
הזמננו 2 מנות בשר, 3 מנות דגים, פיצה ומנת ילדים.
ביקשנו קנקן מים...הסתבר שאין קנקנים נקיים וקיבלנו מים בכוסות, בלי קרח, אחרי שביקשנו , המלצרית הביאה כערה, אך שכחה כף או משהו לקחת את קרח. כל הצורה של סידור השולחן היה לא מקצועי בעליל.
הוצאת מנות הייתה לא מתוזמנת. בשר הגיע אחרי כ 20 דקות, פיצה אחרי תזכורת מספר פעמים, אחרי יותר מחצי שעה. אחרי שחלק מהאנשים סיימו לאכול ואחרי ויכוח עם המנהל, הגיעו המנות של סלומון, שבאחת מהן הדג היה קר....
בקיצור לא נחזור שוב
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על בראסרי אשקלון