Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > קפה גרג - קריון > ביקורות על קפה גרג - קריון

ביקורות על בית קפה קפה גרג - קריון

פרטים נוספים

סוג: Take Away, אירועים במסעדות, ארוחות בוקר, בית קפה, חלביות, טבעונית
כתובת:
דרך עכו 192, קריון, קרית ביאליקהצג על המפה

אסנת אברהם - על בית קפה קפה גרג - קריון 07/07/2020

Osab08011967@ gmail.com
ישבתי לאכול בקפה גרג קריון 7.7.20 הזמנתי פסטה עם רוטב עגבניות וגם סלט יווני ואת הגבינה יגישו בנפרד וגם מים את המים לא הביאו מהר רק לאחר כמה בקשות חוזרות ונשנות הביאו פסטה שונה ממה שהזמנתי וגם את הסלט ערבבו עם הגבינה לא כמו שהזמתי שבקשתי להחליף את המנה נתקלתי במלצר שלא התייחס לבקשתי ונתן לי להבין שהטעות היא שלי שרות גרוע ומאכזב לא ממליצה לאכול שם
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


אביבה ד - על בית קפה קפה גרג - קריון 23/06/2020

Avivitt1@gmail.com
ישבתי היום, 23.6.2020, ובדכ אני יושבת שם לארוחת צהריים לאחר העבודה- לסיים עוד כמה דברים. יש מלצר שאני הרבה פעמים רואה, והיום הוא לאמהיב ידידותי בכלל.

כשהתיישבתי בשולחן, מישהי בשולחן לידי התלוננה שיש שיערות בארוחה, וכתגובה נאמר לה שזה יבדק, ולאחר כמה דקות חזרו ואמרו לה ״אין מצב, הטבח קירח״

הזמנתי המבורגר- זוכרת שהוא בסדר. הייתי שקועה בלסיים משהו לעבודה, בכלל לא נשאלתי על מידת עשייה ומה לשים בפנים.

הזמנתי כוס יין- בדכ אני מזמינה- והיה לו טעם של מים, מה שבדכ אין.

קראתי למלצר, כששאלתי אותו על היין- הוא הסתכל לכל הכיוונים - רק לא עליי ונדר שהבקבוק רק נפתח.

לאחר כמה זמן קראתי לו שוב, בקשתי שיבדוק - והמלצר עבר לידי עשרות פעמים במשך השעה בה ישבתי במסעדה, ולא אמר לי דבר, גם לא כשבקשתי את החשבון. אף אחד לא שאל אותי אם הכל בסדר ואם טעים

רגע לפני שאני קמה ללכת, הוא ממש התווכח איתי, שמי שמזג הוא שתיין והוא אמר ש.. ולא היו לו מילים-רק חירטט לי כמה דברים. הסברתי שזו לא פעם ראשונה שלי שם, ואני יודעת איזה יין יש להם- ומה הטעם

הוא ראה שלא שתיתי בכלל (גם הכמות היתה קטנה בחצי ממה שמוזגים שם בדכ.. כאילו אולי היה סוף הבקבוק, ודללו במים כדי שתראה כמו כוס יין.

אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


אנה - על בית קפה קפה גרג - קריון 18/02/2018

anaz212@walla.com
אתמול 17.02.18 החלתנו על ארוחת בוקר רומנטית וחבל שהגענו לבית קפה "גרג" בקריון- באנו-נגעלנו-שילמנו 123 ש"ח והלכנו! הכל מלוכלך ברמת חדר אוכל סובייטי בתחנת רכבת בעיר הכי פריפרית!!! הכל מזוהם - שולחנות וצלחות ומזלגות ומתקן של צלוחיות לא ניקו אותו מהרגע שיגיעה לבית קפה "גרג". בנוסף לכל זה בעלי מצא שיערה של גבר הווה על צלוחית של סלט !! לשירותים לא העזנו להיכנס למזלנו....גואל נפש לא אכיל וזוהמה!!!בושה....
אוכל: 1 שירות: 3 אווירה: 2 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


אלון דר - על בית קפה קפה גרג - קריון 06/02/2018


הגעתי עם בת זוגי, לא היה כל לחץ, המקום היה שליש מלא, הזמנו קפה, 2 מיץ תפוזים טבעי ווופל בלגי, אנו די קבועים בגרגים השונים ומכירים את המוצרים, מיצי התפוזים היו הדבר הכי רחוק מטבעי שאפר, דלילים ומימיים, והוופל הבלגי היה חרפה, השארנו את רובו, משהו קר וקשה ולא נעים לאכילה. המלצר שניסה לעשות רושם חביב והציג את עצמו כיאות לא היה זמין כל משך הזמן ששהינו שם, כשעה וחצי, ובכל פעם שרצינו משהו נאלצתי לגשת למסעדה עצמה (ישבנו במרפסת) אי אפשר גם היה להשיג אתו לצורך תשלום. שוב, שעה וחצי ולא ניגשו אלינו אפילו פעם אחת. אכזבה מוחלטת, הייתי מקבל הרבה יותר במקדונלדס ברבע מחיר. הייתה תחושה שהמקום בקריסה ולפני פשיטת רגל. נורא. מחיר מוגזם לאשפה שקיבלנו.
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


Peter Balagula - על בית קפה קפה גרג - קריון 07/01/2017

pmb1969@gmail.com
סניף הנ"ל על הפנים!!!! ניסינו כמה פעמים אך בכל פעם גם שאין לחץ (המקום תמיד חצי ריק) לא הצלחנו להגיע לשלב הזמנה. כי לרב שולחנות ותפריטים מלוכלכים ואם כבר התישבנו ובחרנו מה להזמין המתנה למלצר כל כךממושכת שכבר פשוט קמים ועוזבים את המקום!!!
אוכל: 0 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


אביבה אלון - על בית קפה קפה גרג - קריון 21/10/2013

aviv_alon8@walla.com
אתמול 20.10.13 נכנסנו אחרי הסרט לקפה גרג (שישה במספר)על פי המלצת ביתי שהיא טבעונית.אחרי המתנה
התיישבנו בספה הפינתית. על השולחן היו עדיין פירורים לאחר הניגוב. נכנסתי לשירותים לשטוף ידיים, היה שם ריח מאוד לא נעים, ולא נקי. לדעתי זו המראה של המקום. הריצפה בין המטבח לבר היתה מלוכלכת עד מזוהמת. הזמנו את המנות המתנו הרבה זמן, ואז הגיעו לחם ישן שחומם בצורה רשלנית, טחינה דלילה מאוד ולא טריה , שאי אפשר היה לאכול אותה. הזמנו חציל עם טחינה היה בלתי אכיל. הסלט היה פחות מסביר. אכלנו כי היינו רעבים. התלוננתי בפני אחראית המשמרת, היא נטטה להתווכח, במקום להקשיב. לבסוף אמרה שתתן 10% הנחה. יצאנו בהרגשה לא טובה שאכלנו במקום מאוד לא הגייני, ושלא שומר על טריות המוצרים, ולא מכבד את לקוחותיו. חבל אני מאוכזבת,,,,,,,,,,, לא אבקר יותר במקום
הזה. מקווה שמישהו נותן את דעתו לביקורות הלא מחמיאות שאני רואה באתר שלכם
אוכל: 2 שירות: 2 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


הילה ר. - על בית קפה קפה גרג - קריון 05/11/2012

ביקר\ה בתאריך 31/10/2012
אוכל: 4 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


ולרי סמנוב - על בית קפה קפה גרג - קריון 26/04/2012


בתאריך 19.04.2012 הגנו לקפה גרג לקריון קריית ביאליק. הזמנו סלט חזה עוף , פסטיה עוף ומיץ אשכולית וגזר. חיכינו די הרבה זמן כ15 – 20 דקות וקיבלנו רק' מנת הסלט. מלצרית הסבירה שפסטיה איננה ועל השאלה:" למה היא אומרת זה באיחור רב ?" ענתה שכול הזמו הזה חיפשו מרכיבי פסטיה. המלצרית הציעה לבחור משהו אחר. לא רצינו לחכות ומצב הרוח היה מקולקל. אמרנו את זה ומלצרית הלכה לבדוק האם אפשר להציע עוגה כפיצוי. אחרי כמה זמן הביעה כמה עוגיות קטנות. לא ביקשתי פיצוי וכשראיתי את זה דיברתי עם אחראית הסניף ליזה. היא לא הצליחה להתנצל כראוי. היינו מאוכזבים מיחס ושירות.
אנו לא זקוקים בשום פיצויים. אנו משלמים מחיר גבוה על סלט פשוט עם כמה רצועות עוף כדי לשבת באבירה נעימה ולקבל שירות טוב. וזה חסר בגרג קריון.
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


ולרי - על בית קפה קפה גרג - קריון 25/07/2011

rinl@walla.com
הגעתי לקפה גרג בקריון עם חברתי.
ביקשנו מנת שניצל, קיבלנו פיסת שניצל דקה דקה, ומעליה שיכבת פירורי לחם מטוגנים עד שרופים, איך מחזיקים את גרג קריון ברשת גרג? זו היתה חוויית אכזבה.
לאחר שסיפרנו לחברות שלנו, החלטנו פה אחד, לא עוד, יותר לשם לא !!!!!! נגיע. ונמשיך "להמליץ" לאחרים לא להגיע, חוץ מזה ש-כלי האוכל היו שבורים, אלוהים ישמור !!!!!!
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון


ירדנה שלב - על בית קפה קפה גרג - קריון 09/10/2010


אלוהים ישמור מה שהולך שם! ישבתי שם לפני כמה ימים, השירותים מאוד צמודים למטבח ככה שבקלות אפשר להתבלבל ובטעות להיכנס, בפתח המטבח היה גו'ק הפוך על גבו, לא היה איש במטבח רצפה מטונפת ומלאה בשאריות אוכל, שלא נדבר על משטחי העבודה! השנייה וחצי הזו שהצצתי בטעות אך במזל, רוב הסיכויים הצילה אותי מקלקול קיבה וגרמה לי להבין שלשם אני יותר לא אחזור! אם תהיו חכמים תעשו כמוני.
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על קפה גרג - קריון