Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > תאיו > ביקורות על תאיו

ביקורות על מסעדת תאיו

פרטים נוספים

סוג: אירועים במסעדות, בשרים, דגים, מסעדת חוף, פירות ים
כתובת:
מול הגלים, החוף הדרומי, בת יםהצג על המפה
קישור: תאיו

מיכל נ - על מסעדת תאיו 24/10/2015


הזמנו אירוע ל40 איש השירות היה בינוני ומטה עבר יותר מ15 שעה המתנה בין שהאורח הראשון קיבל את המנה עיקרית ועד שהאורח האחרון קיבל אותה. מנת פירות הים הקלאסית הרגישה שבושלה יתר על המידה . התשובה שהתקבלה ממנהלת אירוע: ככה אנחנו עובדים..... חשוב לציין ששילמנו יותר מ200 ש״ח עבור כל אדם. תחשבו טוב לפני שאתם מזמינים אירוע במסעדה שאין לה מושג ירוק איך לעשות אותם
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


ילנה - על מסעדת תאיו 04/01/2015


אתחיל מהטוב- האוכל היה ברובו טעים והמיקום מדהים! המלצריות נחמדות, אבל-סגרתי אירוע משפחתי בחדר פרטי עם בחור בשם רמי, הובטח לי כי יהיו מנות ראשונות על השולחן, מנות עיקריות בהגשה וקינוחים גם כן בפלטות "מפנקות" (לדבריו של רמי) על השולחן, שתיה חמה, קרה,יין ובירות חופשי. כמות המנות הראשונות הייתה לא מספיקה בעליל, כל מנה שיצאה הספיקה לשני אנשים לטעום, כשביקשתי שיוציאו עו הייתה תחושה שמושכים את הזמן בכוונה ומוציאים מעט בכל פעם, רצתי שלוש פעמים כדי להזכיר שאנשים עדיין רעבים ושיזדרזו.היין נגמר, וגם כאן משכו זמן עד שהוציאו עוד בקבוקים, בקינוחים זה בכלל היה קיצוני, כמות הקינוחים שהייתה על השולחן לא הספיקה אפילו לכמות המוזמנים (לייתר דיוק 4 פחות מכמות האנשים!!!!)ושוב כשביקשתי שיוציאו עוד משכו זמן והוציאו קצת בכל פעם. האורחים שלי התביישו לקחת קינוח, ראו שלא מספיק לכולם. הייתי מצפה שבסוף אירוע מי שאחראי על האירוע ישאל האם היינו מרוצים, אך רמי גם לא טרח לעשות את זה, הדבר הייחיד שדרש הוא שהטיפ יהיה במזומן...ממש חבל כי למקום יש פוטנציאל עצום
אוכל: 4 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


אביב horshi - על מסעדת תאיו 24/05/2014


אוכל: 5 שירות: 1 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


אדריאן - על מסעדת תאיו 12/05/2012


הייתי פעמיים. בפעם הראשונה היה טוב מאד מכל הבחינות.
בפעם השניה האוכל טוב מאד השירות לא טוב, ההסבר היה שיש אירוע. הרגשתי שלמרות ששלמתי מחיר מלא, אני מקבל יחס לא שווה למי שבילה באירוע.
אוכל: 4 שירות: 2 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


אילן אילן רזיאל - על מסעדת תאיו 24/12/2011


רמת השירות במסעדה מאד נמוכה, ממתינים למלצר רבע שעה עד חצי שעה כדי לקבל כוס קפה, לאחר שמקבלים את המנה אף אחד לא ניגש לא מתענין ולא בא לשאול.
ולבסוף הפתעה,ניפוח החשבון, זה התחיל ב427 ש"ח אחכ ירדו ל380 ורק אחרי שהוכחתי להם שהם מחיבים על שתיה שכלולה במחיר ירדו ל297מ ש"חולבסוף לקינוח הסביר לי רמי שהוא מנהל או בעלים במקום שהוא נמנע מלהרביץ לי בגלל גילי המבוגר.
בקיצור חויה לא מומלצת ולכן תצביעו ברגלים ולא כדאי לבקר יותר במסעדה זו! :תגובה/סקירה
אילן רזיאל
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


סורל קאהן - על מסעדת תאיו 28/11/2011

sorelc@mscc.huji.ac.il
היינו ששה מבוגרים בשבת בצהריים. השולחן שהוזמן יום קודם היה מוכן וערוך. המנות שהוזמנו היו טעימות ומתומחרות באופן הוגן. נתקלנו בשלש בעיות. הראשונה היא כנראה בעיה כרונית במסעדה זו:זמן ההמתנה הארוך באופן קיצוני לקבלת המנות והטיב הלא מספק של השרות, המוזכרים ברב הביקורות הקודמות. קשה להאמין שנמצאים קילומטרים ספורים בלבד מתל אביב.זרוז הוצאת המנות או, לחילופין, הגשת לחם עם מטבלים ( או נשנוש אחר) במהלך ההמתנה עשויים לשפר באופן משמעותי את המצב.

הבעיה השניה נוגעת לדמי החליצה המוגזמים שגובה המסעדה על בקבוקי יין שהובאו מהבית:60 ש"ח. חשוב להדגיש שקנס זה-- אשר לדברי מנהל המסעדה הוא בבחינת מדיניות שנועדה לדכא את התופעה הפסולה של הבאת בקבוקי יין--נגבה עבור כל אחד מהבקבוקים הנפתחים באותו שולחן.

הבעיה השלישית ספציפית, ככל הנראה, לשבת בצהרים ולמקרי עומס דומים. רב חלל המסעדה היה מלא בשולחנות ארוכים , אשר יצרו אוירה של חדר אוכל צבאי.

יצאנו בהרגשה לא טובה וחבל, שכן למסעדה מיקום מעולה ואוכל סביר בהחלט.ואולם זה לא מספיק.שרות קשוב ומהיר יותר, יתר יוזמה ( למשל הגשת קנקן מים קרים לשולחן), תימחור הוגן של היין ( המקומי והמובא על ידי האורחים, כאחד) והמנעות מאיכלוס יתר ושינוי אופי החלל הכרחיים כדי להפוך את המקום ממזללה טובה למקום בילוי שנעים להיות בו.
אוכל: 3 שירות: 2 אווירה: 2 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


ציפי ימפולסקי - על מסעדת תאיו 04/09/2011

shirayam8@walla.com
היינו לקוחות קבועים שלכם, לצערי, מאז שנסגרה הגישה אל המסעדה, ויש בעיות חנייה - הפסקנו להגיע. בן זוגי אינו יכול לחנות רחוק בשל מגבלה.
תודה
אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


נעם - על מסעדת תאיו 05/08/2011


אוכל טוב מאוד, תאיו לדעתי מסעדת דגים טובה ולא מסעדת שף. שירות יכול להשתפר אבל סה״כ המקום טעים נעים נקי ועיסקה לא רעה
אוכל: 5 שירות: 2 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


נדז'דה ג. - על מסעדת תאיו 28/07/2011

ביקר\ה בתאריך 25/07/2011
בטוח, אכלתם פעם במסעדות בתל אביב ?! כדאי! מלצריות שלכם צריכות ללמוד לתת שירות כמו בתל אביב - יהיה נהדר! ולא נעים לראות מלצרית לועסת מסטיק... או נועלת נעלי בית ...
לדידי, מלצרית כמו דוגמנית, רק לא גבעה ! אז תנסו להשתפר - זה רק לטובתכם !
אוכל: 4 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו


יעקב רג׳ואן - על מסעדת תאיו 08/07/2011


היינו במסעדה מספר פעמים ובימי השבוע השונים. האוכל מעולה וטעים, אבל הבעיה העיקרית שאנו נתקלים בכל פעם. הוא השרות !!!!! לוקח המון זמן למנות הפתיחה, למנה העיקרית, אפילו לבקבוק שתיה לוקח הרבה זמן להגיע.
חבל חבל האוכל והאוירה מעולים וחבל שבגלל חוסר במלצרים או עובדי מטבח השרות נפגע.
הערנו מספר פעמים, אבל ....
אוכל: 5 שירות: 2 אווירה: 5 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על תאיו