מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > סי אספרסו בגומא > ביקורות על סי אספרסו בגומא

ביקורות על בית קפה סי אספרסו בגומא

פרטים נוספים

סוג: Take Away, אספרסו בר, גלידריה, קונדיטוריה, מאפיה
כתובת:
צומת הגומא, תחנת דלק דור אלון, צומת הגומאהצג על המפה

Jaqueline Sharabi - על בית קפה סי אספרסו בגומא 08/01/2017

Jackbuny@netvision.net.il
are there on 6th January in the evening .we were a group of 10 people.the food was so good!i ate salmon with niocci.so delicious others ordered pizza.soup.salads.and rissoto with mushroom all was fantastic. Great chef

אוכל: 5 שירות: 5 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סי אספרסו בגומא


גיא בר חיים - על בית קפה סי אספרסו בגומא 03/08/2015


מבחינת דירוג אוכל המסעדה נתנו גרוע כיוון שלא הגענו לשלב הזה.
נכנסו לעצירת קפה אחרי קמפינג באזור. ברגע שנכנסו קפץ עלינו בחור (כנראה הבעלים) וסרב לאחד לנו שולחנות (שלוש משפחות עם ילדים) ובטון מעליב אמר שמבחינתו אנחנו יכולים לשבת בחוץ (שיא החום!!!) גם כשביקשנו את שמו הוא סרב להזדהות ואמר שנעזוב. לא מבין למה קיבלנו יחס משפיל כזה? מעולם לא השפילו אותנו כך! אנחנו לא רעשנים ולא וולגרים ולכן יצאנו ואכלנו גלידה בגלידרייה הסמוכה. קפה שתינו בתחנת הדלק.
אני מצטער שלא הסרטנו את התקרית...
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 1
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סי אספרסו בגומא


מעין הס אשכנזי - על בית קפה סי אספרסו בגומא 08/06/2015

hanilma707@gmail.com
ככל הנראה לאחר שינוי הבעלות על המקום לפני מספר חודשים (נכון ליוני 2015), הגענו למקום, שתי משפחות בנות 9 נפשות ביום 7.6.15 בשבע וחצי בערב. המקום היה כמעט ריק, משפחה ועוד שני סועדים בודדים. למרות זאת הזמנתנו מהשעה עשרים לשמונה הגיעה בעצלתיים. קודם כל המים לא הגיעו אלא כאשר ביקשנו זאת שלוש פעמים. מנות הילדים הגיעו כעבור חצי שעה, כאשר במקום הסלט עגבניות ומלפפונים שביקשנו עבור בתי הגיעה סלט אחר והסלט החלופי הגיעה כעבור עשרים דקות נוספות!!! מים שביקשנו כבר עם הגיענו הגיעו לאחר מספר בקשות לאחר עשרים דקות. שאר המנות הגיעו בעצלתיים. אחד מהשיאים היה לחם השאור היבש. כאשר אמרנו למלצרית שהוא לא טרי היא טענה כי הוא טרי למרות שהיה קשה כמו אבן לאחר חימומו. את המנה שלי, לא קיבלתי כעבור 50 דקות מאז הזמנתו. למרות שביטלתי את המנה, הגישו לי אותה כעבור 10 דקות, כשעה מאז ההזמנה. השירות היה מביש ומביך, עוגמת נפש. רק מטעמי נימוס השארנו את הטיפ. בלי להגזים, שומר נפשו ירח וחבל, כי בעבר הלא רחוק המקום היה שוקק חיים וגם אנו פקדנו אותו לא מעט.
אוכל: 3 שירות: 1 אווירה: 4 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סי אספרסו בגומא


כולנו - על בית קפה סי אספרסו בגומא 27/09/2013


הגענו סחוטים אחרי שייט קיאקים. מיד ארגנו לנו שולחן ובתפריט היו מנות קלילות ומשביעות. רוב המנות היו מאד טעימות. הקפה היה מצויין. המלצריות מאד נחמדות, במיוחד מנהלת המשמרת. מומלץ - סלט עוף, כריכים טעימים, פיצת הבית. לא מומלץ - פסטות עם רטוב שמנת או שמנת וסלמון.
אוכל: 4 שירות: 5 אווירה: 3 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סי אספרסו בגומא


אבנר רייק - על בית קפה סי אספרסו בגומא 08/02/2011


עצרתי בכביש 6 לפני נשרים למנוחה והזדעזעתי עד כדי כך שיצאתי זועם, מקום לא נקי ומאולתר, צעקות בין העובדים והתרוצצות של ילדים במקום, אוכל תפל ומוצרים לא טריים (חסה שחורה למחצה), קפה ממש לא "אירופאי", ומיזעור המנה בצורה חריגה יחסית למחיר מופקע (ויש לי כסף בשפע ברוך השם)
הצחוק והזלזול שעושים מלקוחות מעלה את זעמי על הכתב. ממש בושה וחרפה לרשת שמציגה את עצמה אירופאית, כאיש עסקים שמבצע נסיעות מרובות ובעל שלוחות בכל אירופה כמעט, התביישתי מלקוחותי האורחים בארצנו שזה מה שבית קפה בארצנו מציג, ואת זעמי ראו הם על פני. מכתב נשלח לזכיין הרשת.
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על סי אספרסו בגומא