מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > אצל מולי בקפה > ביקורות על אצל מולי בקפה

ביקורות על בית קפה אצל מולי בקפה

פרטים נוספים

סוג: ארוחות בוקר, ביסטרו, בית קפה, בר- קפה
כתובת:
אהרון בקר 8, תל אביבהצג על המפה

nava ben - על בית קפה אצל מולי בקפה 03/05/2019


לא מומלץ להגיע. השרות על הפנים. בעל הבית לא מתנצל או מנסה לעזור. לאחר שקיבלנו כריך אך הקפה לא הגיע עד אחרי שסיימנו וגם אז הגיע משהו אחר משהזמנו, החלטנו לקום וללכת. ברוב חוצפתו חייב אותנו על הכריך במלואו למרות שהיה חלק מדיל של קפה ומאפה. לא הרגיש צורך להתנצל או לפצות או משהו. לקח בעצמו את הכסף. התביישתי בשבילו.
אוכל: 2 שירות: 1 אווירה: 3 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אצל מולי בקפה


פנינה - על בית קפה אצל מולי בקפה 27/06/2015


כיף לאכול. לשבת. ליהנות מהעיצוב ומהטעם של המנות. מומלץ
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 4 עיצוב: 5
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אצל מולי בקפה


Ora - על בית קפה אצל מולי בקפה 10/12/2014


קפה קר נדיר
אוכל: 4 שירות: 0 אווירה: 4 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אצל מולי בקפה


רייצ׳ל - על בית קפה אצל מולי בקפה 20/03/2013

Reuven.rache@gmail.com
היום הלכנו לשבת במסעדה, והזמנתי המבורגר עם שתי תחתיות בגלל שאני אלרגית ברמה קלה. ניגש אלי לאחר כ-10 דקות גבר שנראה לי כי היה הבעלים וסירב בתוקף להוציא לי את המנה. על אף שאני מסבירה לו שאני שנים ככה מזמינה במסעדות וכל דבר הוא על אחריותי בלבד עדיין לא רצה להוציא לי את המנה הוא חזר ואמר לי שלא יהיה לו מה לעשות עם לחמניה אחת ואמר לי שהוא ״יפצה״ אותי וידאג לי. התבאסתי והזמנתי מנת חזה עוף על אף שלא היה לי חשק. לאחר כ-15 שעה אותו האדם ניגש אלי בהמתנתי למנה ומספר לי כמה המנה היתה לו טעימה והוא אכל אותה, והיה שומשום בתחתית אמרתי לו שעדיין הייתי מעדיפה גם עם היה שומשום והוא בחוסר טאקט חזר על דבריו וסיפר לי על המנה שאכל!. יצאה המנה שלי לשולחן וקיבלתי מנה של חזה עוף ספוג בשמן ואם זה לא מספיק חצי מהכלי של האורז שחה בשמן זית. המנה לא היתה אכילה, חיכיתי וחיפשתי פיזית את המלצר עד שהשותף שלי כבר סיים לאכול. חיפששלא טרח לבדוק אם בכלל טעים לנו) והוא נדהם מכמות השמן. שום דבר לא נעשה בנידון, שילמתי על המנות וה״פיצוי״ היחידי שקיבלתי זה שביטלו לנו כוס אחת של שתיה.
אוכל: 1 שירות: 2 אווירה: 2 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אצל מולי בקפה


אודי מזרחי - על בית קפה אצל מולי בקפה 15/11/2009


שלום, קוראים לי אודי, אני וחברתי ישבנו ביום שבת ה14/11/2009 בקפה קפה ''אצל מולי'' והזמנו מרק עגבניות מוקרם עם חציל מנה ראשונה והתחלקנו במנת חמין מצוינת שהיה בה את כל המרכיבים (קישקא,בשר,תפוח אדמה) היה פשוט מדהים, חברתי שתתה סיידר פינוקים ואני בירה מהחבית, אווירה פשוט פנטסטיט.,
אוכל: 5 שירות: 4 אווירה: 5 עיצוב: 4
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אצל מולי בקפה