מסעדות, הזמנת מקום במסעדה, חיפוש והמלצות על מסעדות בתי קפה וברים בישראל
Skip Navigation Linksראשי > חיפוש מסעדות > אלדו בנמל > ביקורות על אלדו בנמל

ביקורות על בית קפה אלדו בנמל

פרטים נוספים

סוג: אירועים במסעדות, בית קפה, גלידריה
כתובת:
נמל קיסריה , קיסריההצג על המפה
קישור: אלדו בנמל

טלי - על בית קפה אלדו בנמל 04/04/2009


מקום יקר ושירות גרוע, הקפה היה חזק מאוד ושהסברתי למלצר שהזמנתי בכוס גדולה אמר שהוא מצטער והשאיר את הקפה, אפילו לא שאל אם להחליף לי, הזמנו גדילה 3 כדורים וקיבלנו כמו כדור וחצי וזאת בתמורה של 24 ש''ח, שהתלוננו למנהל הוא אמר:'' שכאן זה כמו בדיסני משלמים הרבה ומקבלים מעט'', כדי שתדעו שהמקום מאוד יקר ולא מקבלים כלום.. אכזבה ממש.
אוכל: 2 שירות: 2 אווירה: 3 עיצוב: 2
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אלדו בנמל


מאוכזב מאוד - על בית קפה אלדו בנמל 07/07/2007


בקשנו להגיע מתברר שכל סועד חייב לשלם מס של 12 ש''ח לפני שמגיעים למסעדהץ חזרנו והלכנו לאכול במקום אחרץ זה לא קמצנות , לא בא לי לשלם עבור עתיקות כדי לאכול
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 0
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אלדו בנמל


אל פ - על בית קפה אלדו בנמל 17/06/2007

alexpop@walla.co.il
מזעזע!!!ביקרנו בבית קפה עם אורחים מארה''ב . חקינו לגלידה חצי שעה ,המלצרית הביאה לא את מה שהזמננו , לאחר מכן חקינו 20 דק נוספות. לאחר הציפיה הגדולה קיבלנו את הגלידה במצב נמס, כאשר המלצר ניסה למנוע את הטיפטופים ע''י ניגוב הצלחת וליקוק האצבעות .בזמן שהניח אותה על השולחן ליכלך את השמלה של אחת האורחות .הגלידה היתה כה נמסה עד שלא היה ניתן להבדיל בין צבעי הכדורים,ביקשנו לראות את מנהל המקום וגילינו שזהו המלצר הלקקן.לא התלוננו על השמלה ,רק ביקשנו גלידה חדשה.לבסוף הוא לקח את המנה וגם את שאר ההזמנות מידיהם של האורחים,וגירש אותנו,עזבנו כועסים ומאוכזבים בהיותינו מנסים להבין את המתרחש.
אוכל: 1 שירות: 1 אווירה: 1 עיצוב: 3
ציון כללי:
הוסף ביקורת על אלדו בנמל